Topic: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Matjaž mi je naročil naj najdem nekoga, ki hodi na lane.

Ideja je taksna, da bi sestavi.si sestavil eno dobro mašino, ki bi jo lahko potem uporabljal na lanih, mi pa bi v zameno dobili malo reklame.

AJA!

Naročil mi je še naj zberem ideje za primerno mašino.

wink

2

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

primerna masina? neki za šminkirat, recimo q6600, dual hd2900xt, 4gb rama in vodno hlajenje (ali pa en cel kup ventilatorjev not), vse skupaj zapakirano v neko l33t ohišje, recimo onega asusa ko je podoben alienwareu, ali pa kaksnega GMC ko zgleda ko Hi-Fi stolp. samo mnenje

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Eee, to je dobra reklama, pomoje !
Sam to morte najdit nekoga, ki zares owna tongue

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Pa spravt ga morte na World Cyber Games v LJ big_smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

smile

To bi pa bla poteza! 8.9 al kdaj se zečne?

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Sistema tak ni problem spravit skupaj.. pač vzamete eno drazjo varjanto tongue

Drugače pa se da po mojem najt kakega gamerja za take zadeve. Kake igre pa bojo vse tam?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

7 (edited by dampop 2007-08-21 23:40:28)

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Jep 8.9. je, pa okol 200 folka bo...finalisti grejo pa v ZDA. Mogoče bo tja šla še sestavi.si kišta big_smile

špili so:
Warcraft 3
FIFA 07
Need for Speed: Carbon
C&C 3

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Potem pa lepo proslavimo big_smile držmo pesti tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Ne vem, če ne bom kr sam kandidral za to mašino!

smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

No, potem sma že 2 big_smile tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Warcraft 3 big_smile
Lah bi še dal Call of Duty 2 k ga zares pwnam tongue

smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Hehehee call of duty ......to je spil ja .. jz sm pred ksnim letom pa pou to res razturou...sm biu en izmed najbolsih tko .. recmo med desetimi najbolsimi BREZ CITOV sm biu na teh slovenskih serverjih ....sam  sm pa res prsu s sole pa gor pa ene 5 ur na dan non stop!!! ..sam u klanu pa nism nkol hotu bit... mislem biu sm enkat..sam ...niso mi bla usec njihova pravila ..hehehe
zdj k bom dobu pa novo kisto od sestavi.si poi bom pa tut ksno igrco lah igrou ..zdj sm meu en let  kisto  333 Mhz..nemorte vrjet..kasn olajsanje bo to za mene big_smile hehehe

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

333 Mhz kišto in ti si poganjal COD 2?

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

hehe... aja pa btw tko ne mors vedt da si med top 10 v slo ...

smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Progamer lahko igra tud na 333 mhz

wink

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

nenenen nism igrou na 333 ampak na  racunalniku od brata ...na 333 sm igrou sam border zone big_smile
drugac pa hja tko nekak so mi rkeli d sm edn iymed najbolsih k sm mau iyivou une klanovce...k so bli na CB ju prvi pa drugi pa tretji...pa sm jih mau drazu..a upa kdo igrt a upa kdo igrt..in valda reakcija ..ma dj nooob kwa bos ti k nimas pojma..a ves kdo sm jz a kwas u ktermu klanu sm..pa jz valda recem..sj useen no dj gremo igrt...in poi sm vidu d  tud najbolsi igrauci iz najbolsih klanov nimajo za burek! big_smile
sj ne recem tko d sm lih deseti biu al pa deveti ..al pa kj ..sam zihr sm biu pa edn izmed najtezje premagljivih big_smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

Hehe no ok a gremo? Lej a ti si v Rainbow6 al pa p2b klanu 15 na EU SD Ladder... Ja no lah gremo bomo vidli ...
big_smile ... Ja in odvisno v keri mapi in v kermu tipu igre ... nwm ker toujane ti zna usak low spilat smile

smile

Re: Zanime ma, če je kdo tu iz kakšnega klana?

need for speed carbon . smile uf. kišta pa zakaj bi glih moralaa vsebovat nekaj high end komponente. naj bo na videz lep ter setup naj bo spodoben naprimer : c2d E6850 . asus p5k . 250 gb . 2x8800 320mb grafikulji . pa kak enermax notri . Jaz bi ownal need for speed wink grr . pa je to to smile

custom made case smile