Topic: Plantronics GameCom 777-Mikrofon ne deluje več

Lep Pozdrav!

Danes mi je med običajnim pogovorom na Team Speak kar naenkrat mikrofon prenehal delovati. Z dvema kolegoma smo se pogovarjali, nato je en šel iz pogovora za 5 minut in ko sem drugemu hotel nekaj povedati me ni več slišal. Pregledal sem driverje in poizkusil še z drugimi programi za pogovor (Skype ipd.) vendar nič. Mikrofon sem probal tudi v tem izhodu za mikrofon na laptopu (sicer vedno uporabljam priloženo USB zvočno za 7.1) in je bilo isto. Sedaj me zanima ali lahko uveljavim garancijo ali kaj? Slušalke sem naročil na sestavi.si preko interneta, paket sem seveda zavrgel, torej je za uveljavitev garancije dovolj kopija naročila oz. "podrobnosti naročila" ker to imam na mailu shranjeno.


Hvala za odgovore


P.S.:Mogoče kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe z mikrofonom?

Re: Plantronics GameCom 777-Mikrofon ne deluje več

Zdravo!

Slušalke prosim pošlji na naš naslov, skupaj z garancijskim listom in opisom napake.

Hvala in lep pozdrav!

Re: Plantronics GameCom 777-Mikrofon ne deluje več

admin wrote:

Zdravo!

Slušalke prosim pošlji na naš naslov, skupaj z garancijskim listom in opisom napake.

Hvala in lep pozdrav!



Zahvaljujem se za vaš odgovor. Nisem pa še popolnoma prepričan glede garancije. Kolikor sem brskal doma po listinah imam samo User Guide oz. Manuals, to je bilo v samem paketu priloženo slušalkam. Na škatli ki sem jo prejel na dom pa je bil samo raztrgan list priliman na celofan kjer je bil moj naslov, očitno je še poštar vzel kak list ali pa kaj podobnega ven ob plačilu, se ne spomnim. Kakega posebnega grancijskega lista zraven kolikor se spomnim nisem prejel, je pa možno da je bil izdan račun na A4 listu s ceno mojimi podatki ipd? Torej če je za uveljavitev dovolj že sam račun (prijatelj je kupil iste slušalke v vaši prodajalni nekje na Koroškem in je dobil samo navadni račun zraven)? Zraven prilagam link do slike računa z mojega maila. Če ne zamerite sem za zdaj cenzuriral svoje ime in naslov da nebodo drugi ljudje videli.

http://shrani.si/f/y/kR/46ceiLPo/racun.png

Re: Plantronics GameCom 777-Mikrofon ne deluje več

Zdravo!

To je več kot dovolj za uveljavljanje garancije. Najbolse da prilozis kopijo računa, ostalo lahko potem uredimo mi.


LP!