1 (edited by B@ndit aka DJDafuda 2007-08-19 07:57:59)

Topic: problemi z usb!!!

upam da mi bo lahko kdo pomagal!mam razerjevo copperhead misko,ki je do vceraj delalo vse normalno,nakar se zacne miska ugasat na trenutke!
Ugasne se za 5 sekund pol pa pride nazaj,vcasih celo zmrzne in se ne prizge vec!probal sem misko na drugemu pcju in probal sem tudi drugo misko na mojemu in rezultat je isti!Se pravi da ostanejo usb porti!pregledal sem vse kar vem in probal brez uspehov!dej ce se komu svita kaj bi lahk blo naj pomaga!

Re: problemi z usb!!!

Mogoče bi moral namestiti gonilnike za USB controller?
Si poskusil Razerjevo miško na drugem PCju?

3

Re: problemi z usb!!!

B@ndit aka DJDafuda wrote:

...probal sem misko na drugemu pcju in probal sem tudi drugo misko na mojemu in rezultat je isti...

wink

4 (edited by black ice 2007-08-19 14:06:14)

Re: problemi z usb!!!

Verjetno je Razerjeva miška izdihnila dušo big_smile
Probaj posodobiti gonilnike za USB controller. Verjetno je to krivo. Control Panel > System > Hardware > Device Manager > izbereš USB controller in desni klik nanj - ter posodobi gonilnike.
Če pa to ne bo delovalo bomo pa poskusili kaj drugega. Mogoče boš si moral omisliti USB > PS/2 pretvornik.

Re: problemi z usb!!!

Al pa bo najlažje dat miško v garancijo wink

Re: problemi z usb!!!

Če daš v garancijo, boš dobil po vsej verjetnoti enako nazaj tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: problemi z usb!!!

Vendar bo moral čakati nanjo nekje 40 dni. Tolikšen je maksimalen rok za popravilo. Če so pošteni boš takoj dobil novo, če ne boš pa čakal nekaj časa.

Re: problemi z usb!!!

Si preizkusil vse usbje ali si imel cel cas priklopljeno no istega?

9 (edited by B@ndit aka DJDafuda 2007-08-20 14:43:18)

Re: problemi z usb!!!

Verjetno se nismo cist razumeli!Na drugem pcju dela miska!Na mojem pa je katerakoli miška prekinjala!sem probal optično tako z led diodo ki ne ugaša in je dioda kar ugašala in  se prižigala kot da ji zmanjkuje elektrike!Probal sem vse usb priklope in na vseh dela isto!NI mi jasno zakaj pol tipkovnica dela miška pa nobena ne!Tako sem razbijal glavo 2 dni z to misko!probal vse mogoce!mah zdej nekako dela!upam da bo!problem je bil v tem ko updataš driverje in daš v control panel, odtrani programe,še vedno ostane nekaj v registru!No tiste datoteke sm mogu pobrisat ročno!navodila sm na neki strani najdo!zdej dela!hvala za pomoc!


No nevem če je prav to pomagalo!Sam zdej dela normalno spet!

Re: problemi z usb!!!

Fajn, da si zrihtal. wink

11 (edited by Rutex 2007-08-20 19:12:15)

Re: problemi z usb!!!

Drgač mam pa tud jst Razer copperhead blue in mi na win Vista sploh noče driverjev naložit hmm, tistih driverjev ki sem jih dubu zraven. Na tistmu kompu pa še neta nimam. Ej pa drgač tud men mal tista zgornja lučka-znak mal crkuje. PA ŠELE DONS SEM JO DUBU!

Re: problemi z usb!!!

lep pozdrav. Jz mam isti probelm, miska je delala 1 mesec in potem se ji je vtrgalo big_smile miska se mi kr skos dol ugasa pa vsakih 5 sec naazj pride ... ce kdo kako naj problem resim naj me doda na msn:exp3rt_@hotmail.com


prosim al pa tle napsie kaj je treba naredet ker sem ze mel dzaj mam ze 3 rezaerko pa me samo ta zabava..... prosim ...

adijo