Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Kabl..
8192/1280kbps 

..ki dela vedno kadar dela TV (ponavadi)

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Jaz sem računal, da bi šel na 10/5 VDSL2.. samo morem it tja na telekom, pa se zmenit kak pa kaj smile

Hvala

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

ti se kr pripravi na siol 1/256 big_smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Uf, na to pa ne.. Simon.. jaz sem v MBju ne pa ti.. big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Da ti nebom kakega medveda poslal tongue ostanimo na temi big_smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Js ga pa imam potegnjenega kr od soseda

Tako, da je moj internetni ponudnik moj sosed! wink

Drgač pa imam doma t2 sluzba pa siol in morm priznat, da je doma manj oz nic problemov napram siol, ki ga uporabljam v sluzbi!

1:0 za t2

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

vsi majo neke probleme z siolom, jaz sem jih imel samo kakšen mesec nazaj trajali so okoli 1 tedn drugače pa 2 leti nič..

Drugače pa pravite da se t2 dobro obnese? ne vem če poznam že koga ko ma t2.. Komentarje prosim big_smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Baje ti T2 odšteje čas, ko je linija offline. To bi še siol moral uvesti pa bi bil na konju big_smile (aprila se mi je velikokrat dogajalo, da ponoči internet ni delal po 3 ure... bi mi še oni morali plačati, ker uporabljam njihove storitve big_smile)

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Jaz tudi vedno bolj slišim, da je T2 na vedno boljšem glasu.. kaj to drži? baje se nekaj postavlja na noge..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Komaj čakam, da pride T2 k nam. Upam, da bo do sredine drugega leta... pa vržem siolu tistih nekaj €

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Jaz bi bil trenutno bolj zadovoljn z siolovim vdsl2 čeprav bog ve kaj nam prinaša prihodnost. Optika.press tongue

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Kabli so v našem bloku že položeni za optiko big_smile sem se pozanima in bo baje konc leta že tu pri nas optika..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Kako pa je s siolovim vdsl2? Kolikšna je max oddaljenost od centrale?

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Ok, nevem kaj imate vsi probleme s tem siolom. A res ne morete zdržati 1x ali 2x na mesec 1h brez interneta.
Drugače pa, ko bo T-2 imel toliko uporabnikov kot siol, tudi on nebo tako poceni in nebo tako "zanesljiv".
Drugače pa se jaz ne spomnim da bi imel kakšen večji izpad interneta, pa sem cca. 3 leta pri Siolu.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sem pri VOLJi ( kabel - EVJ Vidmar tongue ), 4096 / 768. Dela lepo, ampak ne brez problemov big_smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sem se odločil, bom šel raje k Amisu 4mb ker je preko kablske in ni tolko kompliciranja. Mogoče ve kdo, ali je 4mb pri Amisu najvišja možna hitrost?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

smile
ka pa če ti parice nočejo razvezat kot mojmo sosedu
pa gre t-2 pa siol v franže
samo analogno
se piše leto 2007 ???

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

No, zdaj je že slabih 14dni od pogodbe od SIOL-a, pa še kr niso priklopli.. v ponedeljek že kličem tongue tongue

Tisti, kateri imate SIOL, kako dolgo ste čakali?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Dva dni big_smile
Res pa je, da sem na pogodbo čakal skoraj eno leto / banda nemarna

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

js tut dva dni. Hm, ka pa če bi jim reko, da žal ne moreš plačat njihovih položnic, ker pač nimaš pogodbe in tk ni razvidno, da ti oni kaj nudijo, tbi pa za nič tut ni treba nič plačat? smile Bi dobo pogodbo z air-mailom z LJ. smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sej problem je v tem, da pogodbo že imam doma. V pogodbi lepo piše kao, da je potrebnih 30 delovnih dni (torej skoraj 1 in pol meseca). Mislim da je to dosti preveč, al ne? Sej ko smo dali telefon odklopit (20.7.2007) bi mogo telefon še delovat do konca meseca, odklopli pa so nam ga takoj drugi dan big_smile Za net pa rabijo mesec in pol, hja sure tongue BOm poklical danes al pa osebno šau tja smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Jas mam zdaj siol 1/256

dobim pa v roku 12 dni amis 10/768  za njega bom pa plačeval samo 19eur na mesec!
pr siolu pa plačujem 26eur za 1/256 !! banda.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Za 10/768  = 19€ velja samo eno leto. Potem ti znižajo hitrost na 2Mbit. wink

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Pa mislim, da morš met tut razvezan dostop.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Ma kaj, Siol, trio paket, optika, 20Mb/20Mb pa je problem rešen!

MSI-G31M3 sad        Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 3.00GHz smile         4096 MB ram smile      Sapphire HD5850 smile

[img]http://www.shrani.si/t/1k/PQ/yDjcpXd/ah16eo9l78e.jpg[/img]