Topic: kateri je vaš internetni ponudnik?

no pa mi lahko povesti kateri je vaš internetni ponudnik, ter kakšne so vaše izkušnje z njim (pozitivne / negativne) in ali ste zadovoljni s kakovostjo storitve, ki jo ponuja? (ne jemat to kot kakšno reklamiranje operaterjev) ter kakšne hitrosti paketov uporabljate?

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Js mam Siol!

Ki dela ko dela ko pa ne pa ne?

Pomojem bi ti mogli vsak mesec odbit od cene kadar ne dela!

Ti modeli pa računajo neki kar ne dela?

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

mhm, sej zato so začel ponujat tiste popuste na zvestobo za tiste, ki trpijo to 'nedelovanj' v ravno nepravih trnutkih big_smile jaz osebno uporabljam t-2 trenutno, sem kar zadovoljen.. čeprav na trenutke se najdejo še nepotrebni izpadi..

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

saj pr t-2 ti odštevajo....jaz imam amis 2/346 in cena je 16eur in sem zelooo zadovoljen...če kličeš na 080 dobiš sam g33ke ki ti znajo odlično pomagat!

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

ponavad so ti operaterji studenti, ki jih hitro zmedes ce kaj bol kompleksnega vprasas tongue

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Imam že od samega začetka Triera internet in iz moje strani prihajajo sami pozitivni komentarji.

Dobesedno 99% uptime, brez kakšnih izpadov (razn ob nadgranjevanju sistemov itd.), porabim lahko plačljivo hitrost,...

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sliši se ne slabo, ampak nažalost dostopnost omejena? če se ne motim..

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

jaz imam nažalost siol, v kratkem nameravam prestopiti na triero (8/1), edino kar me pri trieri moti da ima nižje porte zaprte wink

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

to sem slišal glede portov pri trieri in mi deluje zelo 'debilno', kje vidijo razlog v tem mi res ni jasno.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

siol:( Njihova služba za pomoč naročnikom je pa itak najslabša -- ti internet ne dela pa ti nisi kriv za to, un te pa vpraša, če maš računalnik pržgan!!!!!! In ko ga prepričaš, da maš računalnik prižgan, te vpraša, če si že probo modem resetirat. Eno pravilo: pomagaj si sam in Siol ti bo pomago!

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

drži. Zadne dni nekaj zajebava internet, kličem na siol pa povprašam. Dobim na telefon neko žensko ki ne zna štet do 3. Vprašam kaj bi blo narobe ona pa reče da so nevihte pa so modemi pocrkali. Pa jaz rečem ni crknil ker 5minut dela pa 1 uro ne pa spet 5 min dela.. pa ona reče pol je pa vse ok. Sem si mislil s tabo se nebom več pogovarjal, lep večer in samo še nasvidenje. big_smile

12

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

51m3k: sj problem je v tem da zaposlujejo vse kar pride pod roko za tistih nekaj evrov na uro, večina je študentov (tudi žensk) -> ne vzet to kot da mislim kaj slabega o njih, ampak preposto to bi morali imet folk, ki se vsaj tko generalno spozna na osnove.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Pri t-2-ju te vsaj intervjuvajo, da vidijo, če znaš kaj...tu pa vzamejo vse,ja. Saj nenazadnje jih pa tut lahko razumeš...siolov center za pomoč in podporo rabi po moje ful vlko uslužbencev smile

14

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

seveda, samo vsega tud nebi blo treba vzet, bi lahko kaksne intervjuje meli al pa kaj podobnega (npr: kaksen krajsi pregledni test)

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sem na siolu 1/256
Zadnje čase res nekaj na veliko nadgrajujejo centrale (me zanima kako bomo to občutili uporabniki glede možnosti višjih hitrosti).
Drugače sem pa zelo nezadovoljen s centrom za pomoč naročnikom - nestrokovna pomoč (vsaj do zdaj sem naletel na take operaterje ki nimajo pojma), premalo kadra itd.
Če bi bil pri nas možen internet preko t2 bi takoj prešel tja.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

A je kdo opazu kako se je šele zdaj poslabšal siol odkar je združen s telekomom! Če bi se to kje v normalni državi zgodlo ga enostvno dol zaprejo z tlekomom vred?!?

Groza!

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Dobra novica...t2 bo počasi ponudo vdsl2, ki bo mel doseg tut do 7km od škatlce

18 (edited by bl4z 2007-06-20 21:38:50)

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

siol adsl2 .. dela dokler lokalni rambo ne prereze kabla do centrale ...
aja .. vceri ob poloci je bil net down za kake 10 min .. tko je tud ponavad 1x na tedn mal odpove .. kadar je dobro obdobje .. vcas k pa serje pa cel tedn skup serje ...newem .. lahk bi blo clo slabs
http://peca.quaddown.org/localhost.localdomain-pl_-month.png

19

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

siol slap.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

jaz mam T-2 (4/1) pa zaenkrat še nisem imel kakšnik težav...

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Mi pa se selimo, pa lahko imam samo SIOL (kriza). Zdaj imam TRIERO 4/512, pa ni nobenih težav. Ko vsi dol padejo, sem še jaz vedno gori smile Kiri paketi sploh so na SIOL-u, ker jaz sem vido samo 1/256 ??

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

22 (edited by black ice 2007-07-03 10:21:31)

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Paketi pri SiOLu
ADSL
256/128
512/128
1/256
2/384
4/512

ADSL 2
2/384
4/512
10/768
20/768

VDSL 2
1/1
5/2
5/5
10/2
10/5
10/10
20/2
20/10
20/20
40/10
40/20

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

Sej maš še kr neki jih, maš še dva manjša (256/128 pa 512/128), pol grejo pa do 60 mbits. Če se da, probaj z vdsl-om, ko ga zdaj neki cajta že podpirajo.

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

prehito si me smile

Re: kateri je vaš internetni ponudnik?

smile
Pardon, sem pozabil na ta najmanjša.