Topic: Ponočevanje

Kako dolgo ste ponavadi budni in kaj počnete do takrat?
Sam sem ponavadi do 2-3 ponoči (sedaj ko delam, ne - je že treba ob pol 4 vstati :S); gledam filme ali pa brskam po raznih računalniških forumih.

Re: Ponočevanje

Ful zanimivo vprasanje smile
Upam, da bojo odgovori se bolj.

Sam pa ponavadi kodiram al pa dizajniram. Normalno pa ne dlje od 00.00.

Seveda pa po "sihtu" je nujno pregledat sestavi.si forum tongue

Re: Ponočevanje

Jaz preglejujem sestavi.si slotech oclab itd.. kaki swat al pa nfs mw preko neta pade, skype.. spat pa kak kdaj včasih ob 11 včasih ob 2.. reko bom "kak pride" tongue

Re: Ponočevanje

Zdaj ko delam, sem auf do kakih 1ih tu neki. Kaj delam? Zdaj ko čakam na net, si pogledam kaki film, fitness, kaka igra mi tudi ne uide.. ko bo pa net, pa spet forumi, msn, itd. tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

5 (edited by urh 2007-08-06 08:43:23)

Re: Ponočevanje

Odvisno od dnevnih aktivnosti, ponavadi jih je dosti tako da med 23 in 23.30 padem v posteljo wink

Re: Ponočevanje

Najdlje sem do 01:00, ker je to ponavadi zgornja meja(že napol spim):D
Drugače pa MSN, kakšni forumi ali pa se igram z kakšnim postavljanjem serverjev ipd.
Zdaj ko pa delam, pa sem najdalj do 22:00.

7

Re: Ponočevanje

forumi, msn, stargatewars špila, fešte...

Re: Ponočevanje

Fešte itak... Ravno včeraj sem bil na eni kruti, danes pa šel zjutraj delat. big_smile
Mislil sem razen fešt... verjetno nič big_smile

Re: Ponočevanje

iz petka na soboto pa iz sobote na nedelo "spim" v šotoru s sosedo..budna do petih zutri tongue se prav 3 ure spanja tongue that's life tongue drugač pa med tednom padem ob devetih pa do pol šestih big_smile

Re: Ponočevanje

Ful dobro vprašanje ... bolj somračnik: delo do enih, dveh. Ob pijančevanju neprimerno dlje ... do tedaj, ko spodobni ljudje že vstajajo smile

Re: Ponočevanje

Tam do 3.00 najdalje ,ko pa sem fraj pa je glih špil pri roki pa sploh negrem.