Topic: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

resna stvar je v tem da imam računalnik priklopljen na Wireless in imam mrežno kartico staro okoli 5 let ali več in zaden OS ki jo je podpiral bil zloglasni win XP... zdej sem pa prešaltov na windows 7 in mi kartice preprosto ne potegne več, naložim driverje in pač piše da je kartica vstavljena vendar da nebo nič z internetom ker je windows ne podpira

lahko priložim še slike če bo treba drugače pa me zanima če je že kdo vzpostavil wireless sistem z Win 7 (neki 7600... verzija k ma že slovenščino avtomatsko notr kar me je impresioniral xD :O) x64. Mi lahko predlaga kdo kakšno kartico ki testirano deluje?? Za nakup se bom odločil po hitrem postopku saj mi odrezanost od sveta že počasi po 2 tednih najeda xD

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

vsi driverji itd itd ki delujejo na Visti delajo tudi na Win 7...driverji za faile so enaki etc...tak da poglej pod opis..če podpira Visto bo podpirala tudi Win 7 wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

Hja meni ne dela driver za matično ASUS M4A78 PRO na Windows 7 tko da ne vem če je ravno tako...

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

Jaz imam na domačem računalniku eno Planet kartico staro 100 let, pa deluje na Win7 z lahkoto...

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

Probaj z vsemi gonilniki, ki se dajo dobiti. Na moji stari kišti 9800PRO dela na win7 ampak ne na zadnjih 9.3 gonilnikih ampak na 9.2. Tako da probaj win xp in win vista gonilniki

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

sm probu za tale Level one wnc 0301 poiskat driverje in sm jih clo našu ampak, naložu te driverje in program in kaj mi nardi? ubistvu čisto nič big_smile še vedno program kartico zazna ampak windowsi je nikjer ne kažejo, probu dodat novo strojno opremo pa negre nič na bolje xD isto piše ko program finiširam pa napiše al pa če zaženem program da k daje možnost iskanja omrežja p tko pa napiše da že lavfa tko da sm ful zmeden za kakšno stvar gre.... kakšen nasvet?

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

Torej, če prav razumem, ti kartica deluje, pravtako v Windowsih tudi povezava? Problem pa je, da internet ne deluje?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

kokr jz vem windows 7 sam poišče driverje
če še nisi pejt pod naprave pa dej iskanje
velik sreče pa povej če boš meu kej napredka ker načrtujem isto

lp jernej

9 (edited by Schluter 2011-07-14 03:29:22)

Re: Wireless Mrežna Kartica ki podpira OS Win 7

lahko priložim še slike če bo treba drugače pa me zanima če je že kdo vzpostavil wireless sistem z Win 7 (neki 7600... verzija k ma že slovenščino avtomatsko notr kar me je impresioniral xD yikes) x64. Mi lahko predlaga kdo kakšno kartico ki testirano deluje??











_____________________________



wireless usb mouse wireless keyboards buy wireless router