Topic: Koliko bi dobil?

Zanima me samo, koliko bi bla vredna ta konfiguracija:
Amd athlon64 3200+ 2.4 ghz
Asrock 939s56, 939 podnozje
Geforce 6200 turbocache 256 mb
Thermaltake  mini typ 90
Maxtor 40 gb
Neko ohisje se kar solidno, nevem imena...s plexijem pa neonko.
CD/DVD RW opticna enota...nova.
Napajalnik 350w, power atx.



Aja pa se eno vprasanje..Bi bil zmozen 550w napajalnik gnati 4870x2?
Hvala za odgovore!

Re: Koliko bi dobil?

je to novo al rabljeno big_smile?
vrjetno rabljeno..
dvomim da bi kdo kupil

Re: Koliko bi dobil?

Sej ne prodajam...Samo zanima me koliko je vredno.
Kupljeno je bilo leta 2006...V uporabi do zacetka leta 2008.

Re: Koliko bi dobil?

nevem? 200€? 250?

Re: Koliko bi dobil?

Tudi jas sem ciljal na priblizno tako ceno....Ko prodam si itak nabavim 4870x2....recimo da bi 550w dober napajalnik zadostoval...samo je od lcja...in potem pa ko bo boljsi pa 4850&4870x2 crossfire.

Re: Koliko bi dobil?

za crossfire moras imeti 2 ENAKI graficni nemors met ene 4850 ene 4870 x2,
pa namesto 4870x2 ti priporocam 4890 (2 grafi) in das v crossfire, kr mat bols performance

Re: Koliko bi dobil?

Kdo je reku da moras imet dve enaki grafi? vse  serije 4800 se lahko vezejo....malo precitaj na internetu.

Re: Koliko bi dobil?

Glejte tudi 200€ za takšno konfiguracijo je daleč daleč preveč, catch je v tem da se ne gleda koliko posamezna komponenta stane (razen če obstaja možnost prodaje po delih) ampak koliko € je potrebno vložiti da se dobi novi komp z podobno zmogljivostjo primer:

Idite pod sestavi.si računalnik in kliknite na crysis PC in če se procesor spremeni na naprimer  CPU INTEL CELERON DUAL CORE E1400 BOX je cela konfiguracija vredna 180€ s tem da je ta komp popolnoma nov in popolnoma povozi zgoraj opisani sistem.

Za 4870X2 pa rabiš minimalno 650W napajalnik, lahko si tukaj ogledaš kateri so uradno podprti http://ati.amd.com/products/certified/p … html#pstop wink

Re: Koliko bi dobil?

Mc Čun wrote:

Za 4870X2 pa rabiš minimalno 650W napajalnik, lahko si tukaj ogledaš kateri so uradno podprti http://ati.amd.com/products/certified/p … html#pstop wink

Bi potem šlo gnati še 4850 povezano z njo u crossfire z Thermaltake ATX W0116RE 750W/14 Tough Power?
In, koliko bi bilo razlike če bi imel obe grafi noter, ali bi mi 4850 sam wate žrla?

10 (edited by sekyyy 2009-07-17 05:59:10)

Re: Koliko bi dobil?

namesto 4870x2 si das 4890CF in je to, to, ker imata 2 4890 v CF boljsi performance,u ceni pa tut ni nevem kaksne razlike, mislim da 20€.
Pa se linkec: http://www.techpowerup.com/reviews/ATI/ … ire/3.html

11 (edited by sekyyy 2009-07-17 06:04:02)

Re: Koliko bi dobil?

McČun, pa je intergrirana grafikavv crysis PCju boljsa od navedene u 1vem postu?

Re: Koliko bi dobil?

Pnin wrote:

Bi potem šlo gnati še 4850 povezano z njo u crossfire z Thermaltake ATX W0116RE 750W/14 Tough Power?
In, koliko bi bilo razlike če bi imel obe grafi noter, ali bi mi 4850 sam wate žrla?

Mislim da bi z tem napajalnikom lahko še kakšno 4870 1GB poganjal, kateri CPU imaš? Drugače pa z tretjim GPUjem boš pri nekaterih špilih kar pridobil, ampak pri večini pa bo razlika povsej verjetnosti izredno mala, če ne celo neopazna wink

sekyyy wrote:

McČun, pa je intergrirana grafikavv crysis PCju boljsa od navedene u 1vem postu?

Mislim da je 6200 minimalno hitrejša od integrirane, ampak to samo v špilih. Aplikacije pa verjetno GMA owna wink

Re: Koliko bi dobil?

Mc Čun wrote:

Mislim da bi z tem napajalnikom lahko še kakšno 4870 1GB poganjal, kateri CPU imaš? Drugače pa z tretjim GPUjem boš pri nekaterih špilih kar pridobil, ampak pri večini pa bo razlika povsej verjetnosti izredno mala, če ne celo neopazna wink

Drugace pa mam Q9550.

Re: Koliko bi dobil?

Uuuu...to pa ni dobro. Z tem CPUjem in z tem napajalnikom mislim da nebi bilo dobro niti 4870X2 z 4850 poganjati sad

Re: Koliko bi dobil?

Aja pa moj namen je tudi da bo ta cpu delal na kake 3,5+ ghz..Torej je zelo prešvoh ta napajalnik?

Re: Koliko bi dobil?

Ne, za smo eno 4870X2 je ta napajalnik več kot dovolj, tudi če ga spraviš na 4GHz boš še imel veliko rezerve wink

Re: Koliko bi dobil?

Vec kot dovolj, ce pa dam se eno grafo not pa malo zmanjka?

18 (edited by Mc Čun 2009-07-17 11:49:51)

Re: Koliko bi dobil?

Jup, grafe rabijo krepko več W kot pa CPUji wink

Re: Koliko bi dobil?

200€? za to?

Dober si, če prodaš wink