Topic: nova stran sestavi.si

Evo....

Po letu dni ... končno

http://beta.sestavi.si/puzzle/

če ima kdo kak predlog bi ga bili zelo veseli

nakupi pa še niso mogoči

Hvala in LP!

Re: nova stran sestavi.si

to belo ozadje bi lahk spremenili v drugo barvo

Re: nova stran sestavi.si

luks wrote:

to belo ozadje bi lahk spremenili v drugo barvo

Predlagam zeleno, kot je na gumbu v košarico, vendar bolj transparentno big_smile

Re: nova stran sestavi.si

mogoče bi lahko v desnem kotu naredli tudi zadnje na forumu tak ko je blo na tej strani

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: nova stran sestavi.si

na to smo pa pozabli....

Re: nova stran sestavi.si

Ne morem verjet, da se je sestavi.si oz. se bo posodobil smile Svaka čast smile To morem zapit tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: nova stran sestavi.si

smile

dam za pir, ko bo laufalo...naridmo en sestavi.si party

wink

Re: nova stran sestavi.si

no mam še 2 predloga... pač primerjava komponentov... in pa da bi se v meniju >konfiguracije zapirale kot ostale kategorije... wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: nova stran sestavi.si

pa v zgornjem desnem kotu da bi zamenjali kodo da ti facebook skupino odpira v novem zavihku...;) pa seveda zgornja 2 predloga... smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: nova stran sestavi.si

Potem pa še par modifikacij na Forum-u, pa je victory tu big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: nova stran sestavi.si

nikjer nisem našel opreme za moding Pcja

Re: nova stran sestavi.si

Kaj vse pa boste imeli pod rubriko vodna hlajenja. Mogoče kakšne bloke za cpu in grafe, cevi??

Re: nova stran sestavi.si

men je pa že zdej fajn sicer res da nisem mel časa podrobno pogledat ampak se mi že zdej zdi v redu
fajn preglednost je
bom drugič malo bolj pogledal pa povem še kej

lp jernej

Re: nova stran sestavi.si

Kdaj bo možno kupovati preko nove strani?

Re: nova stran sestavi.si

Predvidmo do konca tedna...

Re: nova stran sestavi.si

in kako je kaj z novo spletno stranjo?

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

17 (edited by stany 2009-08-29 19:45:54)

Re: nova stran sestavi.si

in smo jo dočakali smile Pohvale z moje strani mogoče bi lahko facebook skupino odpiralo v novem zavihku, primerjava komponentov, status naročila (v teku, poslano...), paypal nakupi in pa da bi se zavihek konfiguracije zapiral kot ostali... Drugače pa mi je stran zelo všeč...pa da ga nebi srali z zelenim ozadjem big_smile

admin wrote:

smile

dam za pir, ko bo laufalo...naridmo en sestavi.si party

wink

Je datum že znan? big_smile

EDIT: pa seveda bi blo boljše če bi stran celotno prevedli v slovenščino...velja tudi za forum wink
Drugače pa na strani narobe kaže poste... pa še slikce js ful pogrešam z starega foruma smile
in pa ureditev izdelkov v prave kategorije (antivirusni kolirkor vem ni operacijski sistem tongue )

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: nova stran sestavi.si

admin za vodno hlajenje boste tudi prodajali bloke za cpu in grafične kartice, mogoče tudi kakšne radiatorje za vodno hlajenje big_smile Drugače pa pohvale za odlično stran in veliko izbiro grafičnih kartic in matičnih plošč (predvsem EVGA)

Re: nova stran sestavi.si

Pogrešam desno en klik za forum, kateri te vrže na home page foruma smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: nova stran sestavi.si

Aja, pa vidim bug, da na začetni strani ne kaže pravilno od koga je bil post poslan (pri forumu desno)

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: nova stran sestavi.si

Zdaj pa sem malo zmeden! Ko hočem opravoto nakup se vpišem tam kjer se je treba vpist da končaš pa mi ven vrže sporočilo da se geslo in uporabniško ime ne ujemata! Uporabil sem podatke ki sem jih dobil pri registraciji in je še vedno isto! Enako je za password reset. mail in uporabniško ime se ne ujemata! Kaj je zdaj to? Prosim za hiter odgovor!

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: nova stran sestavi.si

Hm....

Sm sele zdaj videl za post. A je se vedno problem?

LP!

Re: nova stran sestavi.si

DA še zmeraj isti problem...

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: nova stran sestavi.si

Prosim, če mi na mail info@sestavi.si pošlješ podatke s katerimi si se prijavil.

Hvala in lep pozdrav!

Re: nova stran sestavi.si

še 1 slabost tongue podpis - premalo dovoljenih znakov hmm

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---