Topic: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

jaz mam problem z prenosnikom in sicer računalniik sem samo enkrat ugasnil brez varnega načina in sedaj ko ga želim zagnati se mi na hitro pojavi moder zaslon in mi ga resetira če gdo ve kaj je narobe ali kaj bi lahko popravil naj prosim pove najlepša hvala že vnaprej

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

Vsakič ko zaženeš računalnik se ti prikaže moder zaslon, nato pa se takoj resetira in se zažene normalno, ali niti v windowse ne moreš prit ?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

niti v windowse ne pridem tam ko se nalagajo windowsi do tam naprej pa ne gre ooo:S:S

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

jaz mislim, da si fasal nekaj hudega v windowsih.. če imaš možnost, probaj s formatom.. druge rešitve trneutno ne vidim... kaj v Safe Mode lahko prideš ?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

Enkrat sem mel identično težavo. Ko sem ga nesel v maribor na www.so-doo.si firmo(kjer sem ga kupil) ga je odprl in naredil nekaj z grafično. Baje naj bi se zaradi segrevanja zrahljan nek kontakt.

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

Potem pa najboljše, da ga nazaj neseš sem na so-doo pa zraven gledaš kaj ti bo on nardil..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

ne sem že nardil windowsi so se mi sesuli tak da zdaj je gud ne niti v safe mod nisem mogel prit tak da zdej je kul

Re: Hp prenosnik se mi avtomatsko resetira

No fajn da ni kaj drugega:P