Topic: DVD PEKAČ SAMSUNG

PROSIL BI VAS ZA POMOČ...SE VCERAJ JE BILO VSE UREDU......DANES PA SEM SI ZELEL MALO SPRAZNIT DISK IN SEM HOTEL ZAPECT  KAR IMAM ZA ZAPECT PA ENOSTAVNO.........NI MI HOTELO PECT DVD JEV........CDJE MI JE DVA USPELO ZAPECT.........Z BRANJEM TUDI NI PROBLEMOV   AMPAK S PEKO DVDJEV  PA ENOSTAVNO NE GRE.........VRSTICA KI KAZE NAPREDEK V PROGRAMU ENOSTAVNO MIRUJE................IN CEZ CAS SE DVD IZVRZE SAM.......HVALA ZA POMOC,NASVETE..........

AJA RACUNALNIK JE STAR MANJ KOT LETO................KUPIL SEM GA PA TU,PREKO TE STRANI..LP

Re: DVD PEKAČ SAMSUNG

Pozdravljen in dobrodošel na spletni strani.

Pri tvoji težavi je lahko več rešitev.. Podobno napako sem jaz imel, rešil sem zadevo s tem, da sem kupil clean cd in sem spucal pekač.. Drugače pa je lahko ali DVD plošček sam kriv, ali pa pekač. Imaš opcijo probat z drugim DVDjem ali drugim pekačem?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: DVD PEKAČ SAMSUNG

ja jaz ze gledam po novem pekacu hehe....ampak bom prvo clean cd kupil pa potem naprej......ploščkov sem 6 zapored probal in nobenega mi ni hotelo zapisati..so pa dvd-r ampak to nima veze ker so mi se 3 dni nazaj normalno zapisovali..........nimam opcije probat z drugim pekacem......bom poskusil s cd clean  pa ce ne bo potem pa pekac nov........moti me edino ker ta samsung je bil nekaj casa nazaj tu na tej strani  v akciji.......naj bi bil kar ok oz dober pekac,pa tudi po drugih forumih berem da ful hvalijo samsunge po novem(prej sem imel nec pekace),zdaj pa sem prvic poskusil samsunga in mi je morda takoj crknil...........ne vem no................mi lahko kaj svetujes iz srca iskreno ce bom moral novega uzet?TALE SAMSUNG MORDA SPET: http://www.sestavi.si/item.php?id=94&am … ticaldrive ALI PA TALE NEC MORDA: http://www.mimovrste.com/artikel/200002 … h-crn.CUDI ME PREDVSEM TO DA JE KAR NAENKRAT NEHALO DELOVATI OZ ZAPISOVATI..SE VCERAJ JE BLO OK..............PA NISEM VEDEL TUDI DA STA 2  LASERJA V NJEM..EDEN ZA CD EDEN PA DVD..........NO ZDAJ VEM.:))

Re: DVD PEKAČ SAMSUNG

Jaz imam NEC-a že od samega začetka DVDpekačev, pa ga ne menjam.. nikoli nisem imel drugega kot pa NEC-a, tako da moje priporočilo je lahko samo NEC smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: DVD PEKAČ SAMSUNG

TiG3rB0y wrote:

Jaz imam NEC-a že od samega začetka DVDpekačev, pa ga ne menjam.. nikoli nisem imel drugega kot pa NEC-a, tako da moje priporočilo je lahko samo NEC smile

Podpis.