Topic: Napajalnik mi je umrl :(

Živjo

6.11.2007 sem tukaj kupil računalnik (predračun: 1490), sedaj pa mi je crknil napajalnik, oziroma vsaj mislim tako. Kar na enkrat se je računalnik ugasnil, sedaj pa ko ga želim prižgati nekaj zacvrči v napajalniku, ventilator naredi nekaj obratov in se ugasne. Napajalnik sem vzel ven in ga sprobal brez bremen (slučajno če bi bil problem v kakšni drugi komponenti) ampak je rezultat enak.
Torej, zanima me če ima napajalnik še garancijo. Ohišje z napajalnikom ima 24 mesecev garancije, ampak takrat ste mi zamenjali 350W z 400W napajalnikom kar pa v predračunu ni označeno.
In, če je ali če ni v garanciji, kako hitro bi lahko dobil nov napajalnik. Ker ostajam zvest sestavi.si bi (če bi bilo potrebno) kupil tudi nov napajalnik, če bi le prispel v mnogo krajšem času kot takrat ta računalnik tongue
Če ne bi bila danes nedelja bi šel takoj v najbližjo trgovino po napajalnik. Saj veste kako je danes brez računalnika roll

Re: Napajalnik mi je umrl :(

ZDravo!

Napajlanik je v garanciji. V servis lahko pošlješ tudi samo napajalnik, če ga bos sam zamenjal. Prosim edino, da priložiš garancijski list in opis napake.

Hvala in lep pozdrav!

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Napajalnik je poslan skupaj z kopijo računa, garancijo in opisom napake.

Lp

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Ste napajalnik dobili? Pogledali?

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Je bil že včeraj k vam poslan nov.

LP!

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Supr, hvala.

Lp

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Napajalnik je vgrajen in deluje smile

Hvala

Re: Napajalnik mi je umrl :(

Me veseli.

LP!