Topic: Pohvala

Včeraj sem preko telefona naročil 3×2GB OCZ Platinum RAM-e in sem jih danes tudi dobil, kot je bilo dogovorjeno, ker jih nujno rabim za vgradnjo.
To ni bil moj prvi nakup tukaj, zagotovo pa tudi ne bo zadnji.

Najlepša hvala osebju in lep pozdrav.

Re: Pohvala

Hvala za post in pohvalo.

LP!

Re: Pohvala

Jaz se tudi zelo zahvaljujem osebju sestavi.si vse ste lepo zrihtali .

Hvala wink:D;):D;):D;):D;)

Re: Pohvala

samo to bom reku: sestavi.si oz. bit (eno in isto tongue ) je naj računalniška firma in spletna trgovin v sloveniji smile priporočam nakup pri njih smile pohvalu bi pa tudi osebje saj so sami carji smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Pohvala

Moram priznat, da sem bil malo "nejeverni Tomaž", ko mi je prijatelj povedal za sestavi.si. Vesel sem, da sem se po nepotrebnem sekiral. Vsaka čast! Kar tako naprej, mislim še kupovat... big_smile

Zdaj pa malo za hec: "Majico prejmete tudi ob nakupu računalniškega kompleta, zato prosim, da pod opombe napišete velikost majice." - A jih je že zmanjkalo? XXL... wink

LP, Bronto

Zvestoba do groba... cool

Re: Pohvala

Zdravo!

Mi poves stevilko predračuna, da preverim kako in kaj.

Majice xxl so še. Edino, da bi nasi pozabili jo spakirat.

LP!

Re: Pohvala

Hojla!

Predračun 5444.
Saj ni hudega, računalnik poje, to je glavno...
Še enkrat hvala in lep pozdrav,

Bronto

Zvestoba do groba... cool

Re: Pohvala

Sem preveril.

Pod opombami žal ni vpisano, da želite majico. Vendar to ni noben problem. Majico pošljemo danes na vaš naslov.

LP!

Re: Pohvala

Pozdravljeni,

tudi sam bi pohvalil poslovanje spletne trgovine.
Že dalj časa sem se odločal za nakup pa nikoli nisem imel dovolj časa, da bi obiskal kakšno trgovino in se sprehajal od police do police ter nabiral komponente za sestavo računalnika. Pa tudi kljub temu, da sem poklicni računalničar (software in varnost) se mi ne da doma sestavljati PC-ja in reševati morebitnih reklamacijskih težav, če kaj ne bi delalo, bilo kompatibilno itd.

Kolega je predlagal vašo stran in sem že po parminutnem brskanju spoznal, da je to prava stvar in bom kar tukaj kupil. V spletni prodajalni mi je všeč, ker navedete resnično ogromno podatkov o komponentah, podatek ali je na zalogi ali ne ipd. Podatka o latenci RAM-a v povprečni spletni prodajalni ni moč zaslediti, saj je premnogim 1GB DDR2 RAM-a vedno enak. smile
Pa tudi garancija na komponente me je pritegnila k nakupu. Saj najhujše je, da imaš doma par vgradnih kartic in trdih diskov, pa jih "ne smeš" vgraditi v mašino, ker ima kakšno garancijsko nalepko. Tukaj teh restrikcij ni in to mi je všeč.

Ni mi bilo žal dati tistih 10EUR za napredno testiranje. Sem si rekel - pa naj bo; mogoče pa sploh ne bodo testirali, bom pa vseeno imel bolj trden razlog za pritožbo, če kaj ne bo kompatibilno.
Moja zmota... - Namreč na računalniku se vidi, da je bil nameščen preizkusni OS, inštalirani programi za preverjanje stabilnosti ter seveda inštalirani vsi gonilniki in pripadajoči dodatki.
Izjemno! In nad tem sem zelo presenečen.
Prav tako so v samem PC-ju kabli lepo in skrbno urejeni. Pa ne, da bi zanalašč preverjal - le grafično sem noter vgradil. smile

Računalnik teče kot švicarska ura in najbolj všeč mi je, da sem za izbiro porabil maksimalno pol ure.

Moja št. predračuna je #239 (da bo osebje vedelo kdo je zadovoljen kupec in nad čem je tako navdušen).

Skratka super ste, z zadovoljstvom vas bom priporočal naprej in pri naslednjem nakupu bodisi komponente ali celotnega računalnika, se zagotovo spomnem na vas.


Hvala in veliko poslovnih uspehov še naprej želim!

Re: Pohvala

Najlepša hvala za vaš post in pohvalo.

LP!

Matjaž