Topic: Vista32 ali Vista64

Pozdrav,

v kratkem nameravam kupiti novo računalo (cca. 800 E). Ker se še odločam, kater operacijski sistem izbrat (prebiral sem tudi teme tukaj, vendar so nekatere že dokaj stare) me zanima naslednje:

Kakšne so vaše izkušnje z Visto 64 bit? Lahko še vedno pričakujem kakšne *nepredvidene* težave, če se odločim za to verzijo ali naj raje ostanem na 32 bitih? Čas in razvoj gre naprej, zato me kak manjši *zaplet* ne bi oviral, ne bi pa rad vrgel čas in denar v zadevo, ki je nepreizkušena ali nestabilna.

Hvala za kakršnakoli mnenja in odgovore!

lp

Re: Vista32 ali Vista64

Jaz imam že Visto 64-bit več kot pol leta če še ne več in moram rečti da je meni osebno je zelo všeč nobenih hroščov ali kaj podobnega pa itq bo počasi prišel SP2 za Visto tako da bo izkušnja še boljša wink

Re: Vista32 ali Vista64

Vsekakor gledaj počasi na 64bitno visto.. drugače pa MACa vzami pa zmagaš smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vista32 ali Vista64

Aha, tx. Imate 64b Visto na zalogi, prihaja... ne vem, kaj pomeni oni ? ob konfiguracijah, ki si jih lahko izbiraš? Ker mal gledam, kje bi jo nabavil, pa jo vsi prodajajo samo zraven računalnikov.

Hja, MAC... ko se tam zabava začne šele pri nekako 1200 evrih.

Re: Vista32 ali Vista64

Načeloma za Visto ni problem. Tudi za 64 bitno ne.

Re: Vista32 ali Vista64

Gibson wrote:

Aha, tx. Imate 64b Visto na zalogi, prihaja... ne vem, kaj pomeni oni ? ob konfiguracijah, ki si jih lahko izbiraš? Ker mal gledam, kje bi jo nabavil, pa jo vsi prodajajo samo zraven računalnikov.

Hja, MAC... ko se tam zabava začne šele pri nekako 1200 evrih.

Ja, odkar sem delal na MACu, ga ne menjam za nič, aja, prej si ga morem še kupit smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;