Topic: Računalnik se noče prižgati

Danes sem v računalnik vstavil mp3 vendar mi ga ni hotelo odpreti (napisalo mi je naj računalnik ponovna zaženem in bo normalno delovalo). Jast sem računalnik resetirau in kar ne lepem se mi več ni hoteu prižgati. Ne ekranu mi napiše da ni signala, tipka za vklop na računalniku pa noče posvetiti (v normalnih razmerah posveti). Računalnik je ves čas enako glas (v normalnih razmerah je nazačetku malo glasnejši nato pa se utiša).Sedaj je pa ves čas glasnejši. 

Mislim da to ne deluje nepravilno zaradi mp3 ki sm ga vklopil v računalnik saj sem ga potem probau vključiti še na prenosnika in je normalno delovalo.

Če gdo ve kaj je narobe bi ga prosil za pomoč.

Re: Računalnik se noče prižgati

Jaz sem imel enkrat podoben primer le da nisem ničesar gor priklopil. No vglavnem sem vzel ven vse rame in testiral da ni ki pomožnosti mi plata crknila, zaženem kišto in začne plata piskati da ni rama. Vstavim ram nazaj noter in ponovno zaženem in od te believe it or not je delovalo brez problema. Če boš naredil isto in ti nebo pomagala ta rešitev še nam napiši kakšen sistem imaš wink

Re: Računalnik se noče prižgati

Bom probau nardit ko pridem domov iz šole pa povem če bo delovalo.

Re: Računalnik se noče prižgati

Probau sm dat rame ven pa nazaj notr pa ni pomagalo. Računalnik pa je že na popravilu smile