Topic: Haxed by bbaner???

No pač danes sem imel prižgan računalnik ko sem bil na treningu, ker sem downlovdal en film...pač pol pa pridem pa mi vrže izberi uporabnika in nevem od kje in od kdaj se mi pokaže profil HAXED BY BBANER??? Pač zanima me ali je mogoče da mi je kdo vdru v comp ali kaj... sad
Še slika (Slabše kvalitete ker sem slikal z mobitelom- v digitalcu mam prazno baterijo...:S):
http://shrani.si/t/1m/uh/2K4U6iAP/slika016.jpg

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Haxed by bbaner???

Po vsej verjetnosti je to kakšen spyware, sicer obstaja verjetnost da bi ti tudi kdo notri vdrl vendar je to boj malo verjetno, mislim verjetno nimaš strogo zaupno podatkov o čemer koli al? wink

Re: Haxed by bbaner???

mhm...tudi če jih bi imel... Pač še isti dan sem si pol naložu Visto tak da spywara ni več gor če je bil... upam pa da je res bil...

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Haxed by bbaner???

ja stany print screan tut obstaja tk da:D se nerabiš z mobijem al pa digitalcem zabavat:D

Re: Haxed by bbaner???

vem da obstaja print screen samo nisem probavo ker nism biv zihr če deluje ker še nism biv v profilo...pa naj bo... smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---