1 (edited by sajnic 2008-09-19 15:45:23)

Topic: CoD4: Notice Server Disconencted....

No ja...
Takoj ko je prišla grafična sem seveda, sprobal CoD4.
Vse lepo, inštaliram, crackam, potem pa probam en server prek xfire-ja pa mi je pisalo: Notice: Server Disconnected.

No ko mi je to že dosadlo sem ga zbrisal. Čez nekaj časa pa si frend naloži CoD4 pa mu piše isto. Je pa(seveda tak ko zmerm če nekaj ne dela) znorel dobesedno. Pa je nekaj sprobaval in na koncu je ugotovil da je kriv Cd-Key.
No jaz spet naložim, crackam in zamenjam Cd-Key. Vse lepo in prav dokler se ni morala zamenjati mapa!
In spet isto: Notice: Server Disconnected. Znorim, dam reconnect v konzolo se mi poveže in normalno dela. Pri npr. CoD2 in CoD1 mi pa ni tega nikdar pisalo. Zdej vsakič ko grem na bilokater server mi takoj na začetku piše Server Disconnected al pa (če mam sreče tongue) mi ne. Mi pa piše (seveda obvezno, drugač negre zgleda) piše ko se naloži druga mapa. Ali kdo mogoče ve zakaj mi to napise? big_smile

P.S. Res je pa tudi da je moj računlanik star že toliko da podpira matična sam AGPx4 (se pravi 5 let). big_smile

Edit: Aja, pa nalaga se mi mapa isto eno 30 sekund pr enem frendu pa borih 10 sekund. Res je pa da mam ja 786 MB rama on pa 1GB+265MB. Problem?
P.S. Ma kdo DirectX10? Zato, ker ga jaz nemorem nikjer najt za download-ad?

MSI-G31M3 sad        Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 3.00GHz smile         4096 MB ram smile      Sapphire HD5850 smile

[img]http://www.shrani.si/t/1k/PQ/yDjcpXd/ah16eo9l78e.jpg[/img]

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

če nimaš viste ti dx10 nč ne nuca.. če pa maš bi pa že z driverji mogl naložit.. kero grafo maš to?
dostkrat diskonektajo server na codu. nalagalni čas je odvisen od tega, kok maš kakšnih modov pa tega crapa naloženga pa kok hitr zna z diska brat, pa ker procesor... itd itd tongue tega ful

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

Glej, meni 3/4 serverjev ni delalo zarad tega...
Zdj ko sem kupu original, pa dela use ^^

4 (edited by sajnic 2008-09-20 17:08:30)

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

sweaman wrote:

če nimaš viste ti dx10 nč ne nuca.. če pa maš bi pa že z driverji mogl naložit.. kero grafo maš to?
dostkrat diskonektajo server na codu. nalagalni čas je odvisen od tega, kok maš kakšnih modov pa tega crapa naloženga pa kok hitr zna z diska brat, pa ker procesor... itd itd tongue tega ful

Ja mam AGP Sapphire HD3650. Mode lahko zbrišem, ni problema se mi bo pa moralo se enkrat nalozit. Z diska pa nevem kje pogledat kok hitro bere. Procesor je pa isto v pizdi, Intel Celeron 2.70 GhZ (ne se smejat big_smile)

Edit: Ja je pomagalo ko sm zbrisau mode, se mi kar opazno hitreje loada. Poleg tega me niti ne vec tolkokrat disconnecta.

MSI-G31M3 sad        Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 3.00GHz smile         4096 MB ram smile      Sapphire HD5850 smile

[img]http://www.shrani.si/t/1k/PQ/yDjcpXd/ah16eo9l78e.jpg[/img]

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

Pnin wrote:

Glej, meni 3/4 serverjev ni delalo zarad tega...
Zdj ko sem kupu original, pa dela use ^^

Edina možnost da kupim original?
Morda.

MSI-G31M3 sad        Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 3.00GHz smile         4096 MB ram smile      Sapphire HD5850 smile

[img]http://www.shrani.si/t/1k/PQ/yDjcpXd/ah16eo9l78e.jpg[/img]

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

sajnic wrote:
sweaman wrote:

če nimaš viste ti dx10 nč ne nuca.. če pa maš bi pa že z driverji mogl naložit.. kero grafo maš to?
dostkrat diskonektajo server na codu. nalagalni čas je odvisen od tega, kok maš kakšnih modov pa tega crapa naloženga pa kok hitr zna z diska brat, pa ker procesor... itd itd tongue tega ful

Ja mam AGP Sapphire HD3650. Mode lahko zbrišem, ni problema se mi bo pa moralo se enkrat nalozit. Z diska pa nevem kje pogledat kok hitro bere. Procesor je pa isto v pizdi, Intel Celeron 2.70 GhZ (ne se smejat big_smile)

Edit: Ja je pomagalo ko sm zbrisau mode, se mi kar opazno hitreje loada. Poleg tega me niti ne vec tolkokrat disconnecta.

blagor teb, jaz mam 1,7 celeron tongue

Re: CoD4: Notice Server Disconencted....

sajnic wrote:

Edina možnost da kupim original?
Morda.

Jah jaz sem ga kar kupu...... na cdkey.si