Topic: BLUE SCREEN

Pozdravljeni!


Imam en problem igram igro warcraft 3 in mi je kar naenkrat vrglo ven iz igre na en blue screen(za 2 sec) pa resetiral comp PS:to sam k zalavfam igrco


a je to kj z igrco narobe al z driveri strojno opremo??


za vsako pomoc bi bil hvalezen!!!

Re: BLUE SCREEN

pirat igra? wink

smile

Re: BLUE SCREEN

ne igra ni pirat kupil sem jo v bigbangu

Re: BLUE SCREEN

Hja Blue Screene lahko povzroča vse vrste stvari. Od defektnih ramov, novo nameščeni programi, Bios update,... težko rečti kaj je tapravi vzrok wink

Re: BLUE SCREEN

caki mal ali potem lahko jaz peljem racunalnik na porplavilo ce je z rami kaj nerobe

PS:racunalnik sem kupil pri vas

ker jst sm biv brez racunalnika 5 mescu pa sm sam caku d to igrco bi lohk spilu zdj pa kr ne morm sad

Re: BLUE SCREEN

No ja lahko pa se prvo prepričaš sam če je kaj z rami narobe. Poženi kakšen memtest pa preglej wink

Re: BLUE SCREEN

no prav bom sprobla rame.Drugace se mi pa antivirusni program cudn obnasa a je mogoce kej to?

Prosim pomagite!  sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad

Re: BLUE SCREEN

ilidan wrote:

no prav bom sprobla rame.Drugace se mi pa antivirusni program cudn obnasa a je mogoce kej to?

Prosim pomagite!  sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad

Kako se čudno obnaša?

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: BLUE SCREEN

Tako <ko se je antivirusni program upgradov mi je unu napisal k mors kliknt send al pa not send (od microsofta)


sad sad sad sad sad sad sad sad sad

Re: BLUE SCREEN

Nebi vedu...sam antivirusnih programov sploh ne uporabljam...če dobim kak virus pač formatiram.... smile prav tako pa če mi kaj nedela je med prvimi rečmi formatiranje...

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: BLUE SCREEN

kva mi potem svetujete

PROSIM POMAGITE sad sad sad

Re: BLUE SCREEN

si naredu memtest? Pa povej če ti je napako javljalo od inštalacije igre ali ti je sedaj zčelo... Opažam da uporabljaš XPje...mogoče probaj ali formatirat ali si naložit visto...nimam pojma kaj bi lahko blo ker nasrečo se mi to še ni dogajalo...

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: BLUE SCREEN

napaka se mi je javla sele zdaj, formatirov (verjetno)ne bom ker se mi ne da se enkrat programe instalirat.A mi das naslov od memtest programa d sprobam

PS:viste pa nimam(pa tud predraga je)

Re: BLUE SCREEN

Tukaj imaš link za memtest http://hcidesign.com/memtest/MemTest.zip . Drugače pa lahko probaš odstraniti igro pa malce sprobaš druge igre če se še ti bo Blue Screen pojavil wink

Re: BLUE SCREEN

hja sej sem vm povedu d sm to igro caku 5 mescu

16 (edited by ilidan 2008-08-04 10:32:47)

Re: BLUE SCREEN

pa d ni to kaksen virus (ta memtest)

k mene to full skrbi

Re: BLUE SCREEN

a si norce delaš? Ljudje smo tu da si pomagamo ne pa da bi ti viruse pošiljali... smile
Naj te opomnem da uporabljaj opcijo edit/uredi za urejevanje posta da bo forum bolj pregleden-urejen... wink
Glede Viste...amm...hmm...zakaj že obstajajo torrenti? smile Downlowdi iz nevem blinka ( www.mojblink.com ) ali iz partisa ( www.partis.si )

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: BLUE SCREEN

ja dobr no SORRY xD

bm probu z vist pa rame bm stestu pa se komp bm mav posesou

Re: BLUE SCREEN

amm...reku si da nebi compa formatirov...če si naložiš Visto si tudi moreš formatirati patricijo razen če imaš 2 trda diska lahko imaš na enem XPje na drugem pa Visto... wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

20 (edited by ilidan 2008-08-04 12:40:55)

Re: BLUE SCREEN

xD
hvala za odgovore no, bm probu c dela c ne se pa se slismo


big_smile

Re: BLUE SCREEN

hm opristite c sm ratu tecn hmm ampak c mi lahko odgovorite c jst pelm comp na servis:
1-ali comp 2 mesca star (kuplen pr vas ) ma garancijo?
2-ali ga lahko pridete vi iskat?
3-ali mi boste to vi urihtal d bo delal tko k more al morm to sam c nebo nc z hardware?

PROSIM odgovore k mene ze RAZGANA

sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad:(
pa kaj ce je z igro narobe a je to mozn???? mad sad sad sad sad sad sad

Re: BLUE SCREEN

Seveda ima garancijo. Saj imate garancijski lsit.

Najbolse je ce ga pošljete po GLSju (na garancijske lsitu je tudi številka od njih) ga pridejo iskat k vam na dom

Bomo pogladali kaj je narobe te pa prosim, da priložiš igro, ki ti ne dela.

LP!

23 (edited by ilidan 2008-08-05 13:40:16)

Re: BLUE SCREEN

Hvala!!!!!
Vi STE najvecji carji
PS:igra je ze posneta pa dela brez cd-ja k igram po internetu in se mi je no-cd patch posnev, a jo ze zmer dam zraven?

je bliznca gor pise warcraft 3 :the frozen throne(zato k to je dodatek)d novte zamesal z reing of chaos

tnx mon
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile:):)
Pa kva je to GLS?
kdaj pa pol dobim comp nazaj???

Re: BLUE SCREEN

GLS je pošta...podobno kot PS (pošta sLOVEnije) samo da ti GLS pride na dom po paket...cena pošiljanja je podobna stem da ti PS ne pride na dom po paket razen če imaš trgovino se mi zdi...glede tega kdaj bos pa comp dobu je tezko do dneva predvidet...lahko da ti je disk odpovedu in ga ni na zalogi...
da so največji carji vemo ker drugače nebi toliko tu kupovali (vsaj jas kar je mogoče kupim pri njih... in zato bom počaku na novo stran k upam da bodo meli tudi vodna hlajenja...) smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: BLUE SCREEN

Hja a igro zravn prilozim pol a ne?

Pa se to a ponavad je z diskom kj narobe al kj druzga?