Topic: Sony ne bo znižal cene igralne konzole PlayStation 3

Med igralnimi konzolami nove generacije ima največji prodajni uspeh nedvomno Nintendo Wii, ki zaradi ugodne cene in inovativne tehnologije igranja dosega zavidljive prodajne številke. Analitiki že nekaj časa napovedujejo, da bo Sony znižal ceno za svojo igralno konzolo, a je podjetje spekulacije sedaj tudi uradno zanikalo.

http://www.idealgadget.com/wp-content/images/sony-ps3-front.jpg

PlayStation 3 po prodajnih številkah krepko zaostaja za Nintendom Wii ter v nekaterih primerih tudi za igralno konzolo XBOX 360, s čimer podjetje povzroča zaskrbljenost investitorjev, saj neuspeh igralne konzole vpliva tudi na uspehe na drugih področjih, kjer je Sony prisoten.

Nižja cena bi bila ena izmed rešitev, kako pospešiti prodajo, ki krepko zaostaja za prodajo igralnih konzol prejšnjih generacij.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Sony ne bo znižal cene igralne konzole PlayStation 3

Playstation 2 se je res prodajal ja.. sicer pa sem gledal prej neke teste v prodaji wii vs ps3, in ga wii pošteno vodi.

Re: Sony ne bo znižal cene igralne konzole PlayStation 3

PS3 je drag, X360 je kvarljiv > kaj nam preostane?
WIiiiiiii !! big_smile

Jim privoščim, super ideja te nunčaki smile

Re: Sony ne bo znižal cene igralne konzole PlayStation 3

p.s. poglej temo od wii-ja Zaradi wiija jih je dosti v bolnici al pa so nastradali tv sprejemniki torej je sedaj ps3 drag, x360 se kvari, wii pa povzroča poškodbe big_smile

ostane nam pc. big_smile čeprav za razmigat je wii res dober, po grafiki pa se ne more primerjat.

Re: Sony ne bo znižal cene igralne konzole PlayStation 3

Ja, mislim da bo PC še vedno na prvem mestu kljub temu da je veni wii pa ps3 pa xbox pa še miljon drugih konzol big_smile.. še malo pa boš potreboval zavarovanje (osebno ne materialno) za uporabo konzol..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;