1

Topic: Primobe in pohvale

lep pozdrav,

Koncno sem si uzel čas da malo pokomentiram racunalnik, ki sem ga kupil pri vas. Ker sem bil do zdaj nenehno zaseden s solo, vam pisem sele sedaj.
Racunalnik je ok, pac vse kar sem narocil je tako kot mora biti....
1.sem pa zelo razocaran nad ohisjem. "odpirajoca se vratca" nad stikali za vklop in reset so na levi strani zlomljena,
2.prostor za se eno opticno enoto je poskodovan, ali kakor sem jaz uspel ugotoviti; mu mankajo vzmeti ob robovih da bi vratca drzala navznoter, sedaj pa le padajo na levo in desno
3. Ne vem kako ste testirali racunalnik ce cd room sploh ni bil priklopljen na maticno plosco?

Upam da mi lahko posljete "rezervne" dele za tista vratca, ker je mal smesn pride frend na obisk pogledat nov comp, pa rece o ker zakon ohisje pa hoce odpret tista vratca odzgorej pa mu v rokah ostanejo k je zlomleno.

Upam na cimprejsni odgovor

lep pozdrav Alen Oberstar

ps: ohisje je Ohišje Enermax Chakra CS-032BF ECA3052 (brez napajalnika, črno)

Re: Primobe in pohvale

Pozdravljeni!

Verjetno si mislili vratca pod stikali. Predlagam pa, da pregledate ohišje, če so v vzmeti skočile iz ležišč med prevozom in so v ohišju, kar lahko povzroči kratek stik na plošči.

Za dele ni problem. Če je možno bi prosil za fotografijo, da ne pošljemo napačnih delov.

Za dvd kabel je verjetno da se je iztaknil med prevozom (je že bilo nekaj takšnih primerov) sploh pri sata kablih.

LP!