Re: GeForce 8600gts

Jaz bi v kratkem moral dobiti 8600 GT,  škoda da nisem vzel GTS pa bi makar plačal par € več.

Re: GeForce 8600gts

Ma sej v igralnosti se nebi poznala velika razlika med GT in GTS.. bolj v pikah pri 3DMarkih..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

28 (edited by Baxxxter 2007-07-11 22:34:52)

Re: GeForce 8600gts

tudi v kolikor bi se na grafično polila navadna voda bi grafična še vedno lahko delala... le pustit bi jo moral na toplem par dni da voda popolnoma izhlapi... smile vsaj naj bi bilo tako (sem bral na enem forumu)...

Re: GeForce 8600gts

saj gts ni strašno močnejša, edino podporo za hdcp ma, če jo rabiš -- drugač se da pa tud gt lepo navit in ne bo nobene panike smile

Re: GeForce 8600gts

Jst tud kupujem grafo 8600GTS, 2Gb RAM-a, nov monitor, in miško ter podlago za miško k mam za enkrat tole.: Osn. plosca ASROCK ALiveNF6G-DVI z GeForce 6100 graficnim chipom onboard. 7.1 zvocna kartica.
Procesor AMD Athlon 64 X2 3800+ Dual-Core Processor + heatsink with fan
1GB RAM - 2kos Patriot 512MB PC2 6400, dva kosa sta za dual channel optimalne performance!
Ohisje Enlight 4105, fan na ohisju zadaj in spredaj, 400W PSU,
DVD Pekac TEAC DVD+/-RW DL 16X DV-516G

Sem dokaj n00bovski na tem področju in da se nebi preveč oštel bi vas prosil za pomoč pri nakupih.Pozna kdo kkšno trgovino kjer bi se grafo 8800GTS dal dobit za kkšne 210-230€, ker se namreč v Avstriji dobi. uglavnem pocen. Al pa Ram-imenju bom patriotove rame sej jih mam giga hočem met pa 2GB. A se da zgodit da rami nebi šli notr v matično?, pa še gledee napajalnika me zanima. Bo dost dobr za poganjat vsaj 8600GTS do 8800GTS. za monitor že vem miška pa tud ni tak problem. NUJNO!!

Re: GeForce 8600gts

napajalnik bo poganjal vse to.. samo vprašanje je kak dolgo, nasploh če je kaki noname. Dvomim, drugače pa kupi v at smile

Ja, rami bi šli not, mislim da ima ta plata 4 DDR2 slote, tako da gre komot, če nabaviš 2x1GB, tudi v dual channelu

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

32 (edited by Rutex 2007-07-25 12:48:48)

Re: GeForce 8600gts

A mi lohka kdo zrihta kkšen link do kkšnih ramov za 110-120€ in do kkšne grafe z dobrmu čipom k so baje od XFX dost zanč čipi, na začetku sem zarad hude škatle in slike mislu prov tole XFX sam sem mal gledu po netu pa pravjo da ma XFX najslabše čipe. Zato če ma kdo boljše vedenje o čipih vas prosim za kkšen odgovor, da se bom lažje odloču. Pa čekkšen v za kkšno pocen trgovino vas prosim za link. THX:p!

Re: GeForce 8600gts

Mja Rutex sestavi.si ti ne uide tongue

Re: GeForce 8600gts

black ice wrote:

Mja Rutex sestavi.si ti ne uide tongue

Podpis



Rutex wrote:

A mi lohka kdo zrihta kkšen link do kkšnih ramov za 110-120€ in do kkšne grafe z dobrmu čipom k so baje od XFX dost zanč čipi, na začetku sem zarad hude škatle in slike mislu prov tole XFX sam sem mal gledu po netu pa pravjo da ma XFX najslabše čipe. Zato če ma kdo boljše vedenje o čipih vas prosim za kkšen odgovor, da se bom lažje odloču. Pa čekkšen v za kkšno pocen trgovino vas prosim za link. THX:p!

Te XFX so dokaj dobre, ali pa sem samo jaz pred letom, mogoče 2 naletel na dobro grafo 6600GT XFX, katerega je bla res bomba. Drugače pa ti za nVidio kakšna Asuska ne uide, so najbolj kvalitetne s dobrim čipovjem, pa še overclock potencial majo dober

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;