101 (edited by rambo 2009-11-02 19:19:39)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Stany rekel si kot "ima biti" cool.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jaz tudi cakam na odgovor od admina kako se bo vse izteklo.

103

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Evo!

Končno se mi je uspelo usest in prebrat kaj je novega. smile

Sestavi. si bo dodal se eno nagrado:

http://www.sestavi.si/index.php/item/display/2293

Tako, da so na voljo zdaj 4 nagrade. Mislim, da so vse lepe in uporabne.

Razdeljene bodo med vse, ki so v roku objavili rezultat. Kolker vem so to bili 4 člani foruma. Če se motim me prosim popravite in priložite link do posta.

Predlagam, da se dogovorite kdo kaj rabi, če vam to ne uspe. Bomo nagrade podelili po rezultatih, ki so objavljeni.

Upam, da bomo zdaj vsi skupaj zadovoljni.

smile

104

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

BTW.

Namen tega tekmovanja ni kreganje?!!!

Prosim, da to uzamete na znanje.

OK!

105 (edited by wisky 2009-11-03 10:37:59)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jaz bi potreboval slušalke, ker še jih nimam in bi jih rabil smile.

106

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Vse skupaj naj bi zgledalo takole:

1. M-XXXX 31465
2. whisky 25697 (slušalke) *
3. mag3 18504
4. killerprox3 17366
5. denis2210 13014


* če se ostali strinjajo

107

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jaz se strinjam, da naj dobi slušalke wisky. Admin zakaj pa ste M-XXXXa vključili v nagradno igro kajti že po končani igri je spreminaj post, tam kjer je objavil scor in niimel svojega sistema??

108

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

BTW.

Namen tega tekmovanja ni kreganje?!!!

Prosim, da to uzamete na znanje.

OK!

109 (edited by rambo 2009-11-03 14:35:52)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Tu ne gre za kreganje, ampak za načela pravičnega tekmovanje, katerih M-XXXX ne pozna oziroma jim ni dorasel.

110

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Že vidim, da tako ne bomo prišli kam.

Vrstni red je uraden in se ne bo spreminjal.

Nagrade se podelijo kot je bilo objavljeno.

Konec.

111

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Ja no js sm tut objavu rezultat pa je biu boljši kot od M-XXXXa, vendar je biu fejk kar isto ni dovoljeno in se NE mislim kregat samo me zanima a pol jaz tud sodelujem al kaj?
drugače pa se strinjam da dobi wisky slušalke

Lp

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

112

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Vesel bi bil če bi dobil slušalke, drugače pa je miš tudi vredu wink

113 (edited by M-XXXX 2009-11-03 12:01:17)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Tu ne gre za kreganje, ampak za načela pravičnega tekmovanje, katerih M-XXXX ne pozna oziroma jim ni dorasel

Jaz sem se držal POPOLNOMA vseh pravil s strani Admina. Vaših pravil, ki se jih vi spomnite (in so ob enem nelogična) pa NE rabim upoštevat. Potrebno bo sprejeti, da se svet in pravila ne vrtijo okoli vas in če vi pač nimate neke možnosti jo nekateri imajo (imamo).

Ja no js sm tut objavu rezultat pa je biu boljši kot od M-XXXXa, vendar je biu fejk

Veš kaj je glavna razlika? Jaz sem sestavil komponente skupaj, uštimal hlajenje, prižgal PC, šel v bench windovse (v katere sem prej posvetil ure dela) pognal 3dmarke, šel v bios, nastavil voltaže, šel nazaj v OS, nastavil frekvence, pognal 3dmark, še enkrat nastavil frekvence, pognal 3dmark, se je sesulo, nastavil voltaže, šel v OS nastavil frekvence, pognal 3DMark in to delal ure in ure.

Kaj si naredil ti? Šel na net, našel rezultat, si ga PRILASTIL (=kraja) in ga objavil kot svojega).

Kdor misli da je rezultat v 3DMarku LE posledica zmogljivosti komponent se ZELO moti in ravno tukaj se pojavljajo tiste najpomembnejše razlike!

114 (edited by mag3 2009-11-03 13:35:28)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

jaz rabim misko ROCCAT KONE ce se ostali strinjajo.ce pa bo po vrstnem redu pa dajte za 3 mesto logitech g5 bom pa tole imel ce ne gre roccat kone

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jaz pa bi rabil G5 big_smile

116

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Samo potem se tudi morajo strinjati za mene, da jaz dobim sklušalke drugače gre miš ROCCAT KONE k meni wink.

117

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

saj jaz se strinjam samo m-xxxx se ne strinja... on sploh nebi smel dobiti nagrade ker se vsi uporabniki pritozujejo cez njega ker ni dal slike z 3 graficnimi karticami pa se spreminjaj je post po koncani igri

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

rambo wrote:

Admin zakaj pa ste M-XXXXa vključili v nagradno igro kajti že po končani igri je spreminaj post, tam kjer je objavil scor in niimel svojega sistema??

Ja zakaj pa Je m-xxx spet nazaj na listi .Če ni dovoljeno spreminjanje posta po koncani nagradni igri zakaj se potem tudi on ne drzi teh pravil pa naj je spremenil le 1.besedo.Pravila so ampak ocitno za ene priviligirane osebe ne štejejo.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

saj jaz se strinjam samo m-xxxx se ne strinja

Je kdo danes slučajno po ledu padel? Daj prosim da me citiraš kje sem napisal, da se ne strinjam! Lahko si razporedite ostale nagrade, kakor si želite, jaz sem zainteresiran za slušalke (glede, da so zdajšne Meduza že kar konkretno polepljene:)

Če ni dovoljeno spreminjanje posta po koncani nagradni igri

Aha, daj prosim citiraj tisti del PRAVIL, ki to narekuje. Se pa tako ali tako da videt kateri del posta je bil spremenjen (predvidevam, da forum ima log) in če sem odstranil provokativni del bi lahko bili kvečjemu veseli.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

wisky se strinjam da dobis ti slusalke .

121

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

admin wrote:

Danes si uzamem čas in pregeldam vse poste.

Do konca dneva pa razglasim vrstni red.

Na hitro sem preletel temo in, če je kdo spreminjal post oz. objavil rezultat po koncu roka, se le ta ne bo upoštevl.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Se pa tako ali tako da videt kateri del posta je bil spremenjen (predvidevam, da forum ima log) in če sem odstranil provokativni del bi lahko bili kvečjemu veseli.

No m-xx kje je pa potem tvoja slika z tremi grafičnimi karticami ki so v tvojem testu kje je pa slika  ???

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

mag3 wrote:
admin wrote:

Danes si uzamem čas in pregeldam vse poste.

Do konca dneva pa razglasim vrstni red.

Na hitro sem preletel temo in, če je kdo spreminjal post oz. objavil rezultat po koncu roka, se le ta ne bo upoštevl.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

No  vidis to je pa tisto kar si ti delal .

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jao logika odpovedala=D?

Ti bi bil za tekmovanja organizirat. Ga organiziraš, tekmovalci tekmujejo, naredijo neke rezultate, potem pa bi PO tekmovanju določil pravila v stilu: tisto je pa prepovedano, samo to je dovoljeno,....

No saj, mogoče se boš kdaj pa naučil.

125 (edited by mag3 2009-11-03 14:26:59)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

to ti ze logika pove da po koncani nagradni igri nesmes spreminjati posta
pa napisal si da si se popolnoma drzal pravil admina... kar seveda ni res zdaj tudi sam vidis