Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Ker se z vami ne splača pogovarjat in ste pravi slovenci (če jaz ne bom imel, tud sosed ne bo) brišem popolnoma vse svoje poste, le rezultata ne.

A to zame tudi velja?

77 (edited by stany 2009-11-01 19:45:26)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Čeprav sem rekel, da se ne bom več vtikal v to temo do odgovora admina, ampak take bedarije pa tud ne morem spregledat: How stupid are you?

Rezultat, ki ga imam že 2 meseca, bi šel spreminjat ZAKAJ?

Dokaži...lahko da si šel spreminjat rezultat...po končani nagradni igri nimaš kaj za spreminjat posta v katerem si napisu scor...js bi tut lahko dal pol drugega gor. Tak da to je TVOJ problem in ne moj ali od katerega koli drugega...Nagradna igra se je končala pred 19h in 20min tak da pol lahko še kdo drug objavi svoj rezultat in bi se morel upoštevati tako kot tvoj saj je bil post spremenjen PO ROKU!

EDIT:

M-XXXX wrote:

Ker se z vami ne splača pogovarjat in ste pravi slovenci (če jaz ne bom imel, tud sosed ne bo) brišem popolnoma vse svoje poste, le rezultata ne.

Nekaj mi povej...zakaj pa nimamo nič proti wiskyu? Mogoče ker je on to naredil z svojimi komponenti in ni uplovdal rezultata doseženega z tujimi grafičnami itd -.-

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Mislim, da si wisky in ostali ( killerprox3,denis2210 in mag3 ) bolj zaslužijo nagrado kot M-XXXX, ki je imel tuje komponente in posledično tuji score, ki sploh ne prihaja iz njegovega osebnega sistema.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

rambo wrote:

Mislim, da si wisky in ostali ( killerprox3,denis2210 in mag3 ) bolj zaslužijo nagrado kot M-XXXX, ki je imel tuje komponente in posledično tuji score, ki sploh ne prihaja iz njegovega osebnega sistema.

Predlagam da M-xxxx-a diskvalificirate.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Ravno sem spredvidel, da se zelo verjetno pogovarjam z kašnimi otroci? Ker če ne poznate slovenskega "narodnega športa" in potem mislite, da sem citiral sebe....

In kot sem že 10x rekel (in glej ga spet sem se prekršil): Tista pravila obstajajo samo v vaših glavah (v katerih so kot kaže samo tista pravila).

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Ravno sem spredvidel, da se zelo verjetno pogovarjam z kašnimi otroci? Ker če ne poznate slovenskega "narodnega športa" in potem mislite, da sem citiral sebe....

In kot sem že 10x rekel (in glej ga spet sem se prekršil): Tista pravila obstajajo samo v vaših glavah (v katerih so kot kaže samo tista pravila).

čak a nisi ti reku da boš samo scor pustu gor pa nč več pisu?

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Pa mora obvezno pisati v pravilih, da moraš benchati s svojim sistemom a ni to že po logiki mišljeno, da moraš s svojim sistemom benchati ali zate M-XXXX ne velja. Kakšen je pa tvoj sistem brez tistih komponent, ki jih dobivaš na test mislim, da ga sploh nimaš, ali pa je preslab za takšna tekmovanja tongue.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Ravno sem spredvidel, da se zelo verjetno pogovarjam z kašnimi otroci? Ker če ne poznate slovenskega "narodnega športa" in potem mislite, da sem citiral sebe....

In kot sem že 10x rekel (in glej ga spet sem se prekršil): Tista pravila obstajajo samo v vaših glavah (v katerih so kot kaže samo tista pravila).

Dej nehaj že pisati, ko samo brezvezne stvari pišeš Kaj ti je toliko do nagrade? Pa če se spomnim nekaj postov nazaj kot je že stany reku si napisu da boš neku, pa nehaj zdaj.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Danes si uzamem čas in pregeldam vse poste.

Do konca dneva pa razglasim vrstni red.

Na hitro sem preletel temo in, če je kdo spreminjal post oz. objavil rezultat po koncu roka, se le ta ne bo upoštevl.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Toliko v opozorilo: rezultat ni bil spremenjen, zbrisal sem le del, ki se je navezoval na provokacijo.

86 (edited by rambo 2009-11-02 14:24:49)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Pa če glih si samo to "spremenil" kot govoriš se vseeno smatra za to, da si po nagradni igri dodal scor in to pomeni, da se tvoj rezultat ne upošteva, tako kot je že admin napsial.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Toliko v opozorilo: rezultat ni bil spremenjen, zbrisal sem le del, ki se je navezoval na provokacijo.

Nima veza Admin je tako rekel in konec.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Toliko v opozorilo: rezultat ni bil spemenjen, zbrisal sem le del, ki se je navezoval na provokacijo.

Spreminjal si temo in s tem kršil pravila. Kaj se pritožuješ skozi si pravil kaj prvo piše sedaj ti je pa admin povedal.
Kumaj čakam na rezultate.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Pravil so pravila in ta veljajo za vse!!!!

90 (edited by stany 2009-11-02 15:03:25)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

No čestitam wisky-u za zmago smile M-XXXX kot prvo sistem ni tvoj in kot drugo si spreminjal post v katerem je bil rezultat objavljen...zdaj pa če se po trepalnicah mečeš ko neboš nič dobil...tak da wisky še 1x čestitam za zmago smile

P.S. admin poomoje se vsi strinjamo da prve tri nagrade dobijo po sedanjem vrstnem redu (M-XXXXa diskvalificirate) ali pa da podaljšate nagradno igro do konca meseca ter da mora vsak polek slike 3D Marka prilepiti tudi sliko PCja iz katere je razvidno za katere komponente gre + tega naj napišejo listek na katerega napišejo sestavi.si 3DMark06 cup 2009 pa je, kdor tega nima pa je diskvalificiran - velja tudi za wiskya in te smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Jaz se tudi strinjam z stany-jevo odločitvijo, da naj nagrade dobijo tisti kot so že napisani na prvi strani. Glede drugega pa se nebi strinjal ker je to predolgo za nagradno igro (2 meseca).

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

strinjam se z tem da dobijo nagrado prvi trije nagradno igro je pa bv podaljsat je bilo ze dovolj casa da vsak da gor rezultat

93 (edited by rambo 2009-11-02 16:01:16)

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Samo admin mora spremeniti drugo mesto ne mag3 big_smile.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

ja to itak big_smile mi bo miska prav prisla smile

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Mene samo zanima kdo je sedaj prvi jaz ali M-XXXX, ker sem opzail, da ste imeli dost pritožb pritožb proti M-XXXX-u in me zato zanima rezultat smile.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

glede na to da je spreminjal post kjer je poslal rezultat po koncani igri si ti prvi tak da cestitke za 1 mesto big_smile

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Hvala za čestitke, vendar čakam na potrditev od admina, drugače mi bodo slušalke prav prišle big_smile.

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

tudi jaz cakam na potrditev admina

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

Na srečo nekateri (odrasli) vidijo malo dlje od fovšije in se jim mogoče zdijo nekatere stvari nelogične, kot je naprimer: zakaj bi zmagovalni rezultat (ki je star 2 meseca) spreminjal (bi se vprašal za kaj bi spreminjal nekaj, kar tako ali tako ne spremeni situacije) ob enem pa imajo tudi nekateri spomin ki traja dlje kot nekaj ur in se bodo nekatere stvari dejansko tudi zapomnili ob enem pa celo spoštovali mojo odločitev izbrisa provokativnega dela.  Bom pa v vsakem primeru spoštoval odločitev admina in v vsakem primeru, še kdaj kupil kašno komponento (katerih do sedaj definitivno ni bilo malo).

Lep dan še naprej (pa čeprav deževen).

100

Re: sestavi.si 3DMark06 cup 2009

M-XXXX wrote:

Na srečo nekateri (odrasli) vidijo malo dlje od fovšije in se jim mogoče zdijo nekatere stvari nelogične, kot je naprimer: zakaj bi zmagovalni rezultat (ki je star 2 meseca) spreminjal (bi se vprašal za kaj bi spreminjal nekaj, kar tako ali tako ne spremeni situacije) ob enem pa imajo tudi nekateri spomin ki traja dlje kot nekaj ur in se bodo nekatere stvari dejansko tudi zapomnili ob enem pa celo spoštovali mojo odločitev izbrisa provokativnega dela.  Bom pa v vsakem primeru spoštoval odločitev admina in v vsakem primeru, še kdaj kupil kašno komponento (katerih do sedaj definitivno ni bilo malo).

Lep dan še naprej (pa čeprav deževen).

Pravila so za vse enaka...sprememba posta PO končani nagradni igri ni dovoljena ti je tudi sam bog in batina tega foruma povedal (admin, da boš razumel koga mislim), tak da verjemi da nisi edini, ki tu kupuje komponente in tudi jaz sem jih kupil veliko, verjetno več kot ti (še posebej termalnih past sem kupil zelooo tukaj ane admin big_smile ), hočem povedati samo to da tudi če si redna stranka so pravila zate ENAKA kot za vse ostale...sedaj pa prosim nehaj jokat in sprejmi poraz za katerega si sam kriv! Lp

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---