101 (edited by cole2109 2007-09-23 13:59:26)

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Da si ne boš kej naredu.  Boli mene kaj si ti in ostali mislte. In ne ti men o F5.
Zmagal bo pač tisti, ki ima več znancev, ki bi glasovali zate! Če bi imel kdo 1000 folka v MSNju in bi vsakemu rekel bi imel že 1000 glasov. Pač glasovanje bi moralo biti drugačno. Ne pa da bo zmagal nekdo, ki ima več ljudi na MSNju/ircu in podobno...

102 (edited by dampop 2007-09-23 14:40:26)

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Ej, pri vsakem glasovanju do zdej so ble ibnge big_smile Mamo on-line reality show -- sam dva se še morta stepst (cole in icy) pa dva še morta seksat (cole in icy big_smile ), pa bo kompletno. Take it easy, guys.

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Bravo tiborrr, lepo povedano... Sem se spraševal kdaj bo kdo omenil te zadeve... smile

cole2109 tako pač je in bo zmagal tisti, ki ima več znancev (ali pa jih ustvari)... Lahko bi (morali bi) admini posegli vmes...

116 glasov skupno... Jaz dvomim, da ima ta forum sploh toliko aktivnih uporabnikov...???

Lahko pa daste nagrade icyu in coletu ter shaybi za rekrutiranje novih članov (namišljenih ali pa pravih)... wink

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

se popolnoma strinjam s tiborrr-jem. nekateri so (smo) dejansko nekaj naredili da naša kištica ni enaka drugim kišticam...

105

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Glasovanje je pač glasovanje in vedno se bo nasel kdo, ki mu nekaj ne bo pasalo pa ni vazno kolko se mi s tem potrudimo in kako naredimo.

Žal je pač tako.

Drugič naredimo žrebanje pa life stream na net, da ne bo spet kaj narobe.

106 (edited by rk7254 2007-09-24 12:17:58)

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Po seznamu uporabnikov ima forum (trenutno) 153 članov.

Poglejte pa število glasov (trenutno) 247!!!

Admin pravi:"pa ni vazno kolko se mi s tem potrudimo in kako naredimo."

Seveda je važno in tudi nujno potrebno. Se vam ne zdi? Ali vaš forum podpira prirejanje razultatov?

Žrebanje (nagrado dobi naključni sodelujoči, lahko zmaga vsak, ki se je samo prijavil, kaj je zato naredil pa ni pomembno).
Glasovanje (nagrado dobi tisti, ki ima največ glasov, ponavadi, seveda ne v tem primeru, zmaga najboljši).

Upam, da vaš šef tudi kdaj pokuka na forum, saj takšne nepravilnosti slabo vplivajo na sestavi.si.

Najboljše bi bilo, da nagrado dobi FlyMaChInE, ki je objavil slike v temi "Slike vaših modifikacij", to glasovanje pa razveljavite (sami veste zakaj).

Edit: typo

107

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Zadeva je taka! Če šefu zopet omenim, da smo se skregali pri glasovanju bo rekel, da je to zadnje glasovanje in nagrada. (se pravi to odpade)

Drugače se pa v celoti strinjam s tem kar si napisal.

Naslednič, ko bo taksno tekmovanje bomo izbrali komisijo in bo ocenila izdelke pa brez glasovanja.

A tokrat bomo pustili, da se glasuje kot se pač.

Žal!

108 (edited by Baxxxter 2007-09-24 13:32:16)

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

mene samo zanima od kdaj je moding to, da postaviš na mizo kup hardvera, ali pa v skrajni sili čisto običajno kišto kupljeno v Interšparovi akciji (grobo rečeno) in poslikano? nevem no meni je vse skupaj smešno.... drugače pa itak vsi vemo da v tem tekmovanju bo zmagal tisti ki bo največ linkov raztalal med kolege, znance, na forume, itd... big_smile

edit: vsaka čast icy-ju, rk7254, univerzumu in Ziig-i, ki so dejansko nekaj naredili da njihova kištica izstopa. cool

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

@Baxxxter
MSN: rk7254@hotmail.com

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Baxxxter wrote:

mene samo zanima od kdaj je moding to, da postaviš na mizo kup hardvera, ali pa v skrajni sili čisto običajno kišto kupljeno v Interšparovi akciji (grobo rečeno) in poslikano? nevem no meni je vse skupaj smešno.... drugače pa itak vsi vemo da v tem tekmovanju bo zmagal tisti ki bo največ linkov raztalal med kolege, znance, na forume, itd... big_smile

edit: vsaka čast icy-ju, rk7254, univerzumu in Ziig-i, ki so dejansko nekaj naredili da njihova kištica izstopa. cool

se popolnoma strinjam s tem. Sam imam kišto gor odprto, brezveznega Zalmana gor pa Ballistix rumene rame not, pa nisem poslikal kište pa jo objavil, ker to zame ni noben mod.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

111

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

Admin imaš mail.

112

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

info@sestavi.si

113 (edited by icy 2007-09-29 11:14:44)

Re: Slike za tekmovanje za naj mod ohišja

mislim dobil si -ZS wink