Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

mag3 wrote:

evo cod6 je zunaj jaz sem jo glih obrnil... je pa malo prekratka za mene big_smile

Dvomim da si ti celo obrnu... js sm jo narocu ze kak tedn-dva nazaj sm jo včeri dobu, zdj sm jo pa malo igral pa ni tok kratka...no razen če si ti na low difficulty igral...Drugač pa prva dobra poteza od Activition-a in Infinity ward-a da so šli na steam...bo vsaj več clean playerjev ker bojo rabli org smile vse skup ma pa en minus...VAC je lažje razbit kot PB...tak da haxerjev bo več samo ko bo ban pršu pa bojo vidli smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

27 (edited by rambo 2009-11-11 17:20:36)

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Koliko je pa misij mag3 ?

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Je 18 Misij razdeljenih v Act 1,2 in 3...v prvem Actu je 5 misij, v drugem se mi zdi da jih je 6 pol pa 7 če se ne motim...neda se mi it še enkat gledat tongue Tak da ja mag3 ti si pomojem demo obrnu al pa res na easy ker jaz sem na recruit rabu kar nekaj ur...

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

4 ure pa 4 minute na recruit sem obrnu pa prvi dan sem zacel ob 16:00 tam nekje igral pa nekaj cez 20:00 sem jo obrnil pa demoja sploh ni big_smile

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

No js sm WF2 lih dans začel igrat na hardened stopnji,pa da vidimo kako bo big_smile Do sedaj še nisem bil razočaran nad niti eno od COD izdajo,upam da bo tako tudi naprej smile
p.s. ima pa kolega eno težavo,sam ne vem točno v kateri misiji(nekje v USA),mu zmeraj freezne,in ne more več nič drugega kot resetirat comp sad  Je imel kdo takšno težavo? Je pa verzija od Razor 1911 in pa crack od SKIDROW-a.

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

men je v eni misiji malo frizalo...ne čist ampak je s tem da imam jaz original...
@mag3 nažalost demo je... http://www.filefront.com/8774322/Call-o … fare-Demo/

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

10.11 je komaj gor prislo jaz sem ze par dni prej mel downloadano steam verzijo tongue

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

jaz sem mel že teden dni prej naročen org. smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Call of Duty: Modern Warfare 2

Tisto je demo za mw1. Za mw2 ni blo ne bete ne demota. S tem, da ni dedicated serverjov je en velik minus za Activision. IWnet je za moje pojme en velik fail (z mojo 1mb povezavo tezko dobim server <100 pinga pa se tega mi doloci sam IWnet). Pub je drugace ok, odlicen za sprostitev. Ni dedicated serverjov=ni klanov, ni ladderjev, ni cupov, ni lanov se pravi ni prave kompeticije. Če pa že izdajo (kar se po mojem mnenju ne bo zgodilo) patche za dedicated, bodo programerji za mode temeljito popraviti sam gameplay, saj sedaj ta špila za kakšne pcw-je sploh ni. Moti me tudi to, da ni konzole in leana. Res ne vem zakaj so to izkljucili iz igre. LP

smile