Re: Windows 7

mogoc ti bo pomagalo ce stiskas f11 al f8 (sm pozabu kera je), mislim da f11

Re: Windows 7

Načeloma je F11 za boot opcije morda imaš prav smile

Re: Windows 7

no tut me je končno ratalo bootat in instalirat win 7, mam pa en problem zdej.

namreč, ko me je uprašu na kero particijo naj inštaliram winse, sem imeu na opcijo dve particiji, ampak se mi je zdela particija C premal velika, zato sem izbrisu particijo D v upanju da bom lahko na novo skalkuliral particije in hotel na novo narediti.... ko use uspešno inštalira.... grem pod moj računalnik, in glej, tam je samo particija C. Kaže mi pa samo 60 GB HDD in nič več.

kako naredim, da bi mi spet pokazalo / dobil nazaj tisto particijo oz eno zmajnšal in drugo povečal??


lahko particije spreminjam v biosu??

LP

lep pozdrav UROŠ

Re: Windows 7

Particije lahko spreminjaš samo z Win CDjem ali pa kakšen program kot je Partition Magic itd

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Windows 7

Imam 3 particije, na C je vista, na D so programi in igre, na E pa imam prostor za glasbo in filme. Zanima me, če lahko pred inštalacijo win 7 formatiram samo C particijo ali moram celoten disk?

Lp!

Re: Windows 7

Da, ko boš v instalaciji Win7 te bo tako vprašalo, na katero particijo (trenutno) ga instalira, na voljo bos imel te tri. Izbral boš recimo C pa je to to..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Windows 7

Imam problem. Inštaliram Windows 7 brez problemov. Ko rebootam se mi pojavi black screen preden da se prijavim. Na netu sem prebral že marsikaj pa še vedno nisem odkril problema, sem pa opazil, da ima kar nekaj ljudi s tem probleme. Mi lahko kako svetujete?

Re: Windows 7

Jaz sem imel čisto iste težave. In najbolje se boš tega znebil da vse dodatne naprave (nepotrebne USBje, dodatne PCI kartice,...) fizično odstraniš iz sistema. To je pri meni delovalo. In potem ko prideš v sistem lepo vse gonilnike namestiš in enostavno potem nazaj dodajaš stvari. Namreč sumim da pride do konflikta gonilnikov  wink

Re: Windows 7

Particije lahko spreminjaš samo z Win CDjem ali pa kakšen program kot je Partition Magic itd

Particije lahko spreminjaš tudi v windovsu, greš v nadzorno ploščo, administrative tools, computer management in disk management. Pa veselo urejanje