Re: CoD "stari dori cajti"

mp_uo_stanjel prav si imel wink

27

Re: CoD "stari dori cajti"

51M3K wrote:

mp_uo_stanjel prav si imel wink

Ja sej pol je pa razumljivo da je slovenski zemljevid, ker je mapa narjena po slovenski vasici na primorskem, ki se kliče po imenu Štanjel !

Re: CoD "stari dori cajti"

No, to pa štejemo kot zanimivost big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: CoD "stari dori cajti"

Ja res je! Človek je prav prisel v Slo in si vzel cajt in naredil mapo.

30

Re: CoD "stari dori cajti"

ta mapa je bila prvo kot FAN mapa za CoD1, smo jo kr precej prešpilal, in ker je bila zlo igrana tut mednarodno, so jo vključil v CoD:UO

Re: CoD "stari dori cajti"

hehe tongue kaj sem prešpilu tega učasih big_smile

Re: CoD "stari dori cajti"

Ja lahk bi za CoD4 naredu še mapo Mežica - samo mogoč bi rajš naredu okrog BITa. Drugač pa ja prvič sm CoD igrav v BITu ja.

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

Cod4 je no skill game.

Mi spet igramo QW (quake world) da ne bo pomote

quad penta party

smile

Re: CoD "stari dori cajti"

admin mas mogoce kak link kjer lahko mp_mezica dol potegnem??

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

Uh......

Prid okovo pa ti bom posnel..

Re: CoD "stari dori cajti"

Se ju3 oglasim ko bom šel iz šole... smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

mislem da mam nekje na cdju še moj dedicated server ki sem ga imeu na cod 1 in UO

38 (edited by stany 2009-01-19 17:44:21)

Re: CoD "stari dori cajti"

dedicated serverja ni ne težko naredit, ne težko datoteke dobit smile ampak kolkr vem je bla mezica samo na eni strani za DL-dat...zdaj pa nevem...drugace pa najlepsa hvala admin smile
EDIT: če kdo rabi vodiče glede postavitve CoD serverja priporočam to stran: http://www.oyoy.si/oyoy/vodici.php je pa res da so datoteke samo za CoD 2, CoD4 ter CoD WaW... postopek je vec al manj enak...datoteke pa najdete na googlu smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

da nisem odpiral nove teme bi pa kar tukaj napisal! mi lahko kdo pomaga zakaj mi cod2! v menijo vse lepo in prav ko pa mi ze naloži za igranje pa se mi naredi takšen ekran http://www.shrani.si/f/1O/bO/3XaNeTOs/glava.png mi lahko prosim pomagate??

Re: CoD "stari dori cajti"

mene pa zanima če je možno dobit to mapo mežica kje in ali je to tudi za cod2?

hvala in LP

Re: CoD "stari dori cajti"

Jaz bi tudi naredil kakšno mapo za CoD , CoD2 ali CoD4... Me zanima če obstaja kakšen program,tool da bi se z njim dalo delat nove mape?

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: CoD "stari dori cajti"

zgaga wrote:

mene pa zanima če je možno dobit to mapo mežica kje in ali je to tudi za cod2?

hvala in LP

mapo mežica ti lahko jaz pošljem (napiši mi mail na ZS)



mato123 wrote:

Jaz bi tudi naredil kakšno mapo za CoD , CoD2 ali CoD4... Me zanima če obstaja kakšen program,tool da bi se z njim dalo delat nove mape?

obstaja program ja in sicer CoD radiant tool (za izdelavo mape), program za CoD2: http://download.cnet.com/Call-of-Duty-2 … 28135.html (tu zraven je tudi program za izdelovanje modov itd.)

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

OO hvalla! kul zadeva

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: CoD "stari dori cajti"

ni blema...ce boš meu pa težave pa si poglej to stran: http://www.modsonline.com/ (stran je v angleškem jeziku)

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: CoD "stari dori cajti"

bi lahko še meni kdo poslal prosim to mapo mežica?
naj me doda na msn: mlinar19@hotmail.com