sestavi.si logotip
line break
pointer   Prijava

pointer   Registracija

line break
sestavi.si MSN kontakt  MSN sestavi.si na Facebooku  FB sestavi.si MSN kontakt  RSS
sestavi.si - browse by categories
pointer  SESTAVI.SI konfigurator
dots
 pointer  Home use
dots
 pointer  Office use
dots
 pointer  Media world
dots
 pointer  Gaming use
dots
 pointer  Go Green
dots
 pointer  Workstation
dots
pointer  BAREBONE / ALL IN ONE
dots
pointer  KOMPONENTE
dots
pointer  RAčUNALNIKI
dots
pointer  TABLIčNI RAčUNALNIKI
dots
pointer  PAMETNI TELEFONI
dots
pointer  MONITORJI
dots
pointer  PROJEKTORJI
dots
pointer  PROGRAMSKA OPREMA
dots
pointer  PRENOSNI RAčUNALNIKI
dots
pointer  MIšKE, TIPKOVNICE, PODLOGE
dots
pointer  HLADILNIKI IN VENTILATORJI
dots
pointer  ZUNANJI DISKI, OHIšJA IN NASI
dots
pointer  UPS NAPAJANJE
dots
pointer  TISKALNIKI IN SKENERJI
dots
pointer  TONERJI IN KARTUšE
dots
pointer  MREžNA OPREMA
dots
pointer  MULTIMEDIJA
dots
pointer  IGRALNI PRIPOMOčKI
dots
pointer  KABLI, ADAPTERJI, DODATKI
dots
pointer  RASPBERRY PI
dots
pointer  COIN MINING
dots
pointer  STORITVE
dots
pointer  ODPRODAJA
dots
pointer  AKCIJA
dots
pointer  GAMING GEAR
dots
sestavi.si
sestavi.si search cloud
4890  560  8800  amd  ASUS  ati  Core  corsair  DDR  ddr2  ddr3  DISK  geforce  gigabyte  gtx  hd  i5  i7  Intel  itx  LC  Procesor  Radeon  ram  razer  samsung  ssd  usb  z68 
pointer
sestavi.si info
pointer   Pogoji in informacije
pointer
pointer   Vprašajte nas
pointer
pointer   O sestavi.si

mail: info@sestavi.si
telefon: (02)827 76 83
servis: (02)870 41 94

vse cene so v EUR
in vsebujejo DDV
smo zavezanci za DDV

trenutna informativna vrednost:
1BTC = 1201.77EUR

poštna dostava:
4,00 € z DDV
način plačila:
nakazilo 0,00 € z DDV
način plačila:
z odkupnino dodatno 1,50 € z DDV

pointer
hitro iskanje:

OSTALO

Order
Sortiranje po abecedi od A do Ž - aktivno naziv Sortiranje po abecedi od Ž do A - neaktivno    Sortiranje po ceni padajoče - neaktivno cena Sortiranje po abecedi od naraščajoče - neaktivno
Pogled
Stolpničasti prikazVodoravni prikazTekstovni prikaz
41233. 
S 3M sistemom na dotik lahko površine spremenite na zaslon na dotik. Površina je občutljiva na dotik s prstom. Primeren za uporabo v aplikacijah, kjer se zahteva odlično delovanje in robustnost, 24 ur na dan, 7 dni na teden, odporen n...
Znamka:
Sestavi.si
Cena v prodajalni:
196,28 €
Spletna cena:
186,47 €
BTC:
0,155163
Razlika v ceni:
9,81 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
S 3M sistemom na dotik lahko površine spremenite na zaslon na dotik. Površina je občutljiva na dotik s pr...
  
50070. 
Šifra izdelka: CAP1750Edimax CAP1750 je zmogljiva brezžična rešitev, ki ustreza potrebam sodobnih podjetij z IEEE802.11ac brezžične hitrosti do 1750Mbps.Za podjetja, ki zahtevajo varnost, fleksibilnost in hitrost - Edimax Pro serija nudi ...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
197,26 €
Spletna cena:
187,40 €
BTC:
0,155937
Razlika v ceni:
9,86 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: CAP1750Edimax CAP1750 je zmogljiva brezžična rešitev, ki ustreza potrebam sodobnih podjetij z I...
  
50903. 
Šifra izdelka: EW-7611ULBEdimax EW-7611ULB je nano velikosti 2-v-1 combo USB Wi-Fi adapter z Bluetooth 4.0, ki podpira Wi-Fi do 150Mbps in uporabnikom omogoča povezavo z vsemi najnovejšimi napravami Bluetooth, kot so mobilni telefoni, tablic...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
16,30 €
Spletna cena:
15,49 €
BTC:
0,012889
Razlika v ceni:
0,81 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: EW-7611ULBEdimax EW-7611ULB je nano velikosti 2-v-1 combo USB Wi-Fi adapter z Bluetooth 4.0, ki podpira ...
  
52715. 
Šifra izdelka: GS-1008PEdimax GS-1008P je 8-portno 10/100/1000BASE stikalo z 8 PoE porti, ki so namenjeni za uporabo v majhnih in srednje velikih omrežnih okoljih. GS-1008P ima 8 IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) portov, ki omogočajo napajan...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
166,61 €
Spletna cena:
158,28 €
BTC:
0,131706
Razlika v ceni:
8,33 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: GS-1008PEdimax GS-1008P je 8-portno 10/100/1000BASE stikalo z 8 PoE porti, ki so namenjeni za uporabo v ...
  
52716. 
Šifra izdelka: GS-1008PHEEdimax GS-1008PHE je 8-portno Gigabitno stikalo s 4 PoE (Power over Ethernet) porti, ki so namenjeni za uporabo na domu, malih in srednje velikih omrežnih okoljih. Omogoča enostavno povezavo in napajanje vseh PoE podprtih ...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
108,63 €
Spletna cena:
103,20 €
BTC:
0,085873
Razlika v ceni:
5,43 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: GS-1008PHEEdimax GS-1008PHE je 8-portno Gigabitno stikalo s 4 PoE (Power over Ethernet) porti, ki so nam...
  
52270. 
Šifra izdelka: IC-5160GCEdimax IC-5160GC je kamera v oblaku zasnovana za garaže, ki jo lahko povežemo na motor garažnih vrat za odpiranje in zapiranje vrat. Vgrajena je smart-geo-fencing funkcija, ki deluje z Google Maps in vas spominja na spreml...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
147,95 €
Spletna cena:
143,51 €
BTC:
0,119416
Razlika v ceni:
4,44 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: IC-5160GCEdimax IC-5160GC je kamera v oblaku zasnovana za garaže, ki jo lahko povežemo na motor garaž...
  
52271. 
Šifra izdelka: IC-5170SCEdimax IC-5170SC združuje Full HD Wi-Fi fisheye kamero z dvema senzorjema za vrata / okna, en PIR (toplotno občutljiv) senzor gibanja in senzor za vlažnost in temperaturo. Z brezplačno EdiLife aplikacijo lahko spremljate ...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
162,34 €
Spletna cena:
157,47 €
BTC:
0,131032
Razlika v ceni:
4,87 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: IC-5170SCEdimax IC-5170SC združuje Full HD Wi-Fi fisheye kamero z dvema senzorjema za vrata / okna, en ...
  
52272. 
Šifra izdelka: IC-6220DCSpletna povezava do proizvajalca:http://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/global/home_network_cameras_indoor_fixed/ic-6220dc/...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
157,14 €
Spletna cena:
152,43 €
BTC:
0,126838
Razlika v ceni:
4,71 €
Zaloga:
Ne; preveri
Šifra izdelka: IC-6220DCSpletna povezava do proizvajalca:http://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/da...
  
52273. 
Šifra izdelka: IC-6230DCSpletna povezava do proizvajalca:http://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/global/home_network_cameras_indoor_fixed/ic-6230dc/...
Znamka:
Edimax
Cena v prodajalni:
136,62 €
Spletna cena:
132,52 €
BTC:
0,110271
Razlika v ceni:
4,10 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: IC-6230DCSpletna povezava do proizvajalca:http://www.edimax.com/edimax/merchandise/merchandise_detail/da...
  
38083. 
MC220L je media konverte, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Narejen je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi. MC100CM je narejen z...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
35,33 €
Spletna cena:
33,56 €
BTC:
0,027925
Razlika v ceni:
1,77 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
MC220L je media konverte, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medi...
  
49602. 
Šifra izdelka: 506527 Lastnosti:   USB audio ojačevalnik Vhod: mini USB 3,5mm izhod za slušalke 3,5mm izhod za mikrofon 3,5mm izhod za zvočnike 7.1 Virtualni prostorski zvok LED zaslon na dotik Kompatibilen z PC in Mac računal...
Znamka:
SENNHEISER
Cena v prodajalni:
203,36 €
Spletna cena:
193,19 €
BTC:
0,160755
Razlika v ceni:
10,17 €
Zaloga:
Ne; preveri
Šifra izdelka: 506527 Lastnosti:   USB audio ojačevalnik Vhod: mini USB 3,5mm izhod za slušalke 3,...
  
38082. 
MC220L je media konverte, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Narejen je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi. MC220L je narejen za uporabo z multi-mode/single-m...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
27,67 €
Spletna cena:
26,29 €
BTC:
0,021876
Razlika v ceni:
1,38 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
MC220L je media konverte, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. N...
  
51847. 
Pametna vtičnica TP-LINK H110 z Wi-Fi brezžično povezavo. Z njo lahko preko aplikacije na pametnem teleofnu oddaljeno nadzorujete naprave, vklopljene v vtičnico. - urnik - nastavite lahko urnik, da vtičnica samodejno vklopi ali izklopi naprave ...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
41,58 €
Spletna cena:
40,33 €
BTC:
0,033559
Razlika v ceni:
1,25 €
Zaloga:
Ne; preveri
Pametna vtičnica TP-LINK H110 z Wi-Fi brezžično povezavo. Z njo lahko preko aplikacije na pametnem teleofnu oddaljeno...
  
52638. 
Pametna vtičnica TP-LINK HS100 WiFi je električna vtičnica, ki omogoča oddaljen nadzor preko WiFija. Oddaljen dostop (WiFi): Kontrolirajte priključene naprave, ki so priključene na Smart Plug kjerkoli imate internetno povezavo. Nadzorujte napr...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
32,82 €
Spletna cena:
31,84 €
BTC:
0,026494
Razlika v ceni:
0,98 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Pametna vtičnica TP-LINK HS100 WiFi je električna vtičnica, ki omogoča oddaljen nadzor preko WiFija. Oddaljen dosto...
  
50757. 
Šifra izdelka: HS100TP-LINK HS100 pametna vtičnica omogoča:Oddaljen dostop in nadzor naprav, ki so priključene na pametno vtičnico, kjerkoli imate internetni dostop z uporabo brezplačne aplikacije Kasa za vaš pametni telefon.Planiranje i...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
32,54 €
Spletna cena:
31,56 €
BTC:
0,026261
Razlika v ceni:
0,98 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: HS100TP-LINK HS100 pametna vtičnica omogoča:Oddaljen dostop in nadzor naprav, ki so priključene na pa...
  
50758. 
Šifra izdelka: HS110TP-LINK HS110 pametna vtičnica omogoča:Oddaljen dostop in nadzor naprav, ki so priključene na pametno vtičnico, kjerkoli imate internetni dostop z uporabo brezplačne aplikacije Kasa za vaš pametni telefon.Planiranje i...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
41,58 €
Spletna cena:
40,33 €
BTC:
0,033559
Razlika v ceni:
1,25 €
Zaloga:
Ne; preveri
Šifra izdelka: HS110TP-LINK HS110 pametna vtičnica omogoča:Oddaljen dostop in nadzor naprav, ki so priključene na pa...
  
41185. 
MC111CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS potrebuje le en optični kabel za pošiljanje in sprejemanje podatkov, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z en...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
45,75 €
Spletna cena:
43,46 €
BTC:
0,036163
Razlika v ceni:
2,29 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
MC111CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS po...
  
41184. 
MC112CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS potrebuje le en optični kabel za pošiljanje in sprejemanje podatkov, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z en...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
45,75 €
Spletna cena:
43,46 €
BTC:
0,036163
Razlika v ceni:
2,29 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
MC112CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Z WDM tehnologijo MC112CS po...
  
42272. 
TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Narejen je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi, namenje je za uporabo s single-mod...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
55,49 €
Spletna cena:
52,72 €
BTC:
0,043869
Razlika v ceni:
2,77 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in n...
  
39680. 
TP-LINK TL-MC1400 14 režno rack ohišje je posebno oblikovano, da sprejme 14 TP-LINK media konverterjev za centralno napajanje, varčevanje s prostorom in napajalnimi kabli. Neprekinjeno delovanje je zelo pomembno za optično komunikacijo in z...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
226,44 €
Spletna cena:
215,12 €
BTC:
0,179003
Razlika v ceni:
11,32 €
Zaloga:
Ne; preveri
TP-LINK TL-MC1400 14 režno rack ohišje je posebno oblikovano, da sprejme 14 TP-LINK media konverterjev za centra...
  
39543. 
Šifra izdelka: TL-POE10RTP-LINK TL-POE10R podpira standard IEEE 802.3af in lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ustreznimi napravami PSE (Power Source Equipment) ali PoE Supplier Adapterji, kot so TP-LINK TL-SF1008P ali TL-POE150S ali drugimi...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
16,99 €
Spletna cena:
16,14 €
BTC:
0,013430
Razlika v ceni:
0,85 €
Zaloga:
Ne; preveri
Šifra izdelka: TL-POE10RTP-LINK TL-POE10R podpira standard IEEE 802.3af in lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ...
  
39544. 
Šifra izdelka: TL-POE150STP-LINK TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE skladnimi PDs (Powered Devices) ali PoE sprejemnimi adapterji, kot je TP-LINK TL-POE10R ali drugi produkti, s katerimi raz&sc...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
22,95 €
Spletna cena:
21,80 €
BTC:
0,018140
Razlika v ceni:
1,15 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: TL-POE150STP-LINK TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af...
  
52431. 
Šifra izdelka: TL-SG1008PTp-link TL-SG1008P zagotavlja enostavno in hitro omrežno povezavo in enostavno postavitev IP kamer in dostopnih točk, ki za napajanje uporabljajo PoE.Podpira PoE napajanje do 15.4W na vsak PoE port.Podpira PoE napajanje do...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
69,97 €
Spletna cena:
66,47 €
BTC:
0,055310
Razlika v ceni:
3,50 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Šifra izdelka: TL-SG1008PTp-link TL-SG1008P zagotavlja enostavno in hitro omrežno povezavo in enostavno postavitev IP ...
  
41826. 
TL-SM311LS serija Fiber Module kartic je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podlajša domet vašega omrežja za desetine kilometrov. Uporabniki lahko izber...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
52,70 €
Spletna cena:
50,07 €
BTC:
0,041664
Razlika v ceni:
2,63 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
TL-SM311LS serija Fiber Module kartic je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na va&s...
  
41825. 
TP-LINK TL-SM321B uporablja najnovejši standard 1000Base-BX, pošiljanje podatkov preko samo ene niti optičnega kabla, z eno različno valovno širino v vsaki smeri. Z njim lahko podaljšate domet omrežja do 10 km s TP...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
36,01 €
Spletna cena:
34,21 €
BTC:
0,028466
Razlika v ceni:
1,80 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
TP-LINK TL-SM321B uporablja najnovejši standard 1000Base-BX, pošiljanje podatkov preko samo ene niti ...
  
51846. 
Ubiquiti mPort je omrežni vmesnik, ki povezuje različne naprave, kot so mFi senzorji na mFi omrežje. Ko ga enkrat povežete lahko uporabljate mFi Controller programsko opremo za spremljanje vaših naprav in nastavljanje pravil za avtomatiko z up...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
89,16 €
Spletna cena:
86,49 €
BTC:
0,071969
Razlika v ceni:
2,67 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Ubiquiti mPort je omrežni vmesnik, ki povezuje različne naprave, kot so mFi senzorji na mFi omrežje. Ko ga enkrat p...
  
51843. 
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower so mFi nadzorljive električne vtičnce z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih lahko upravljate z mFi Controller programsko opremo in nastavite, da delujejo po urniku z nastavljivimi pravili za vklop in izklop. ...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
46,58 €
Spletna cena:
45,18 €
BTC:
0,037595
Razlika v ceni:
1,40 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower so mFi nadzorljive električne vtičnce z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih la...
  
51844. 
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower  so mFi nadzorljive električne vtičnice z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih lahko upravljate z mFi Controller programsko opremo in nastavite, da delujejo po urniku z nastavljivimi pravili za vklop in izklo...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
70,78 €
Spletna cena:
68,66 €
BTC:
0,057132
Razlika v ceni:
2,12 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower  so mFi nadzorljive električne vtičnice z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih...
  
51845. 
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower  so mFi nadzorljive električne vtičnce z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih lahko upravljate z mFi Controller programsko opremo in nastavite, da delujejo po urniku z nastavljivimi pravili za vklop in izklop...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
114,48 €
Spletna cena:
111,05 €
BTC:
0,092405
Razlika v ceni:
3,43 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
Pametne vtičnice Ubiquiti mPower  so mFi nadzorljive električne vtičnce z Wi-Fi zmogljivostjo. Ko se povežejo, jih ...
  
48192. 
PoE adapter Ubiquiti POE‑24‑12W podpira pasivni PoE. Ubiquiti PoE adapterje so visoki zanesljivi in ko se uporabljajo z TOUGHCable (ločeno) ponujajo tudi ozemljitev in prenapetostno zaščito. Z ločenim nastavkom (ni priložen s...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
15,46 €
Spletna cena:
14,69 €
BTC:
0,012224
Razlika v ceni:
0,77 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
PoE adapter Ubiquiti POE‑24‑12W podpira pasivni PoE. Ubiquiti PoE adapterje so visoki zanesljivi in ko se upora...
  
48022. 
PoE adapter Ubiquiti POE‑24‑12W‑G podpira pasivni PoE in ponuja gigabitni LAN port. Ubiquiti PoE adapterje so visoki zanesljivi in ko se uporabljajo z TOUGHCable (ločeno) ponujajo tudi ozemljitev in prenapetostno zaščito. Z l...
Znamka:
Ubiquiti
Cena v prodajalni:
15,87 €
Spletna cena:
15,08 €
BTC:
0,012548
Razlika v ceni:
0,79 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
PoE adapter Ubiquiti POE‑24‑12W‑G podpira pasivni PoE in ponuja gigabitni LAN port. Ubiquiti PoE adapterje so...
  
27689. 
PoE Injector TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE skladnimi PDs (Powered Devices) ali PoE sprejemniškimi adapterji, kot je TP-LINK TL-POE10R ali drugi ekvivalentni produkti, s katerimi razš...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
22,94 €
Spletna cena:
21,79 €
BTC:
0,018132
Razlika v ceni:
1,15 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
PoE Injector TL-POE150S je v skladu z IEEE 802.3af standardom in deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE skladnimi PDs (Powered ...
  
25386. 
PoE Splitter TL-POE10R s polno podporo standardu IEEE 802.3af lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ustreznimi PSE (Power Source Equipment) ali PoE Supplier Adapterji, kot so TP-LINK TL-SF1008P ali TL-POE150S ali druge ustrezne naprave in ponuja 12V,...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
16,99 €
Spletna cena:
16,14 €
BTC:
0,013430
Razlika v ceni:
0,85 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
PoE Splitter TL-POE10R s polno podporo standardu IEEE 802.3af lahko deluje z vsemi IEEE 802.3af PoE ustreznimi PSE (Powe...
  
25557. 
PoE Splitter TL-POE200 dostavlja napajanje in podatke preko enega samega Ethernet kabla. PoE kit uporablja dve napravi, prva (injector) združi podatke in napajanje v en sam kabel. Druga naprava (splitter), ki je postavljena na sprejemnem koncu, razd...
Znamka:
TP-link
Cena v prodajalni:
21,83 €
Spletna cena:
20,74 €
BTC:
0,017258
Razlika v ceni:
1,09 €
Zaloga:
Da; Na zalogi
PoE Splitter TL-POE200 dostavlja napajanje in podatke preko enega samega Ethernet kabla. PoE kit uporablja dve napravi, ...
  
CPU disk napajalnik graficna ram ohisje
sestavi.si filtriranje izdelkov
cenovni razpon:
do 50 eur  (
/
)

od 51 do 100 eur  (
/
)

nad 101 eur  (
/
)

zaloga
 Na zalogi (
/
)

 Ni na zalogi (
/
)
znamka
 SENNHEISER (
/
)

 Sestavi.si (
/
)

 Edimax (
/
)

 TP-link (
/
)

 Ubiquiti (
/
)

sestavi.si filtriranje spodnji rob





© copyright © by sestavi.si | spawned ♥ by vigred.com

.